loader
  • Strona główna
  • Blog
  • PODCAST] Jesteś 9x bardziej narażony na śmierć z powodu choroby, jeśli robisz tę jedną rzecz źle.
Blog

PODCAST] Jesteś 9x bardziej narażony na śmierć z powodu choroby, jeśli robisz tę jedną rzecz źle.

https://chetholmes.com/podcast-if-you-do-this-one-thing/

Czy wiesz, że jesteś 9x bardziej narażony na śmierć z powodu Covid, jeśli masz choroby dziąseł.

A połowa populacji ma chorobę dziąseł, tylko o tym nie wie.

DOBRA WIADOMOŚĆ JEST taka, że wszystko, co musisz zrobić, to szczotkować zęby i używać nici dentystycznej dwa razy dziennie, a tak naprawdę robisz coś, by aktywnie chronić się przed naszą straszną pandemią.

Mówię ludziom tę ważną informację, odkąd usłyszałem ją od jednej z naszych klientek, dr Kami Hoss.

Możesz usłyszeć więcej w tym tygodniu w podcaście, w którym przeprowadziłem z nim wywiad. Usłyszycie:

  1. Niektóre z najbardziej nieortodoksyjnych technik przywództwa, które sprawdziły się w zarządzaniu jego ponad 300-osobowym personelem.
  2. Objawienie, które przyniosło mu warte 400 tys. dolarów wyróżnienie w krajowej prasie (dzięki temu, że miał przekonującą historię opartą na danych).
  3. Jego nowa książka "Gdyby twoje usta mogły mówić". Wraz z niektórymi z jego absolutnie genialnych pomysłów na marketing.

Jeśli chcesz usłyszeć kogoś, kto opanował marketing oparty na edukacji i zasady Core Story poczekaj aż usłyszysz jak Kami i ja rozmawiamy o tym co robi.

On jest naturalny i jest prawdziwym geniuszem w realizacji. Będziecie mieli z tego ogromną przyjemność.

P.S. Kami przeszła przez Core Story Bootcamp i pokochała go! Nadal możesz dołączyć do DARMOWEGO wyzwania na Potrojenie Konwersji Sprzedaży, opartego na technikach, które przekazujemy bezpośrednio z naszych bootcampów! Upewnij się, że masz miejsce, ponieważ zaczyna się w przyszłym tygodniu i jesteśmy na żywo! Jest już trochę gadania w grupie na Facebooku, idź się zapisać i przywitać. ????

Kontynuacja nauki: Uczyń swój bałagan swoim przekazem z Nicholasem Bayerle

PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ:

  • Chcesz wiedzieć, co powstrzymuje Cię przed podwojeniem sprzedaży w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Rozwiąż nasz szybki QUIZ, aby uzyskać odpowiedzi: Howtodoublesales.com
  • Jeśli chciałbyś dokonać głębokiego przełomu w swoim biznesie, umów się na przełomową rozmowę z ekspertem LIVE tutaj: Chetholmes.com/Breakthrough
  • Odbierz swój DARMOWY rozdział 4 z 10 najbardziej polecanych książek o marketingu i sprzedaży wszech czasów! Odwiedź: Ultimatesalesmachine.com, aby dowiedzieć się, jak stworzyć 9X większy Impact z każdego ruchu, który już wykonujesz, aby zdobyć klientów!
FOLLOW US ON SOCIAL: Instagram.com/UltimateSalesMachine Facebook.com/UltimateSalesMachine Twitter.com/ChetHolmes Linkedin.com/company/chetholmesinternational/

TRANSCRIPT:

*ten transkrypt został w większości wygenerowany przez AI, proszę wybaczyć wszelkie błędy

Witam wszystkich. To taki dreszczyk emocji i zaszczyt, Dr Kami Hoss był takim wspaniałym przyjacielem w ciągu ostatnich pięciu lat i jest taką inspiracją dla mnie. Pozwólcie, że dam wam jeden kawałek. Nauczę cię o jego własnych danych rynkowych. Żebyście zobaczyli, jak potężny on naprawdę jest. Podzielił się ze mną, że jesteś dziewięć razy bardziej narażony na śmierć z powodu COVID, jeśli masz chorobę dziąseł, a jeden na dwóch, ludzie nie wiedzą, co tak naprawdę mają choroby dziąseł.

Więc chodzę wokół EV od kiedy podzieliłeś się tym ze mną, zadzwoń do mnie, chodzę wokół ludzi i po prostu mówiąc, czy wiesz, że wszystko, co musisz zrobić, to myć zęby i nitkować zęby dwa razy dziennie, aby zmniejszyć ryzyko COVID i idą, nikt nie mówi o tym. Musisz porozmawiać z dr.

Kami Hoss. Musiałbyś dostać, więc dr Kami Hoss wyszła z nową książką. Gdyby wasze usta mogły mówić, to gorąco polecam jej pobranie wszędzie i wszędzie. Jest na Amazonie. Jest we wszystkich specjalnych kanałach, ściana. Więc dam adres URL dla ciebie. What, what is the regular

Around themouthbook.com of course, Barnes and noble.

Wszystkie książki są twoje ulubione książki są w zasadzie w porządku.

The mouth book.com. Gorąco polecam iść i dostać go. Uh, więc co kocham o Kami tutaj jest jego błyskotliwość. On po prostu myśli poza pudełkiem i wszystko, co robi. Więc kiedy po raz pierwszy zaczął super dentystę, zmienił sposób, w jaki Disney spotyka gabinet dentystyczny.

A teraz. Przed i każda piątka dzieci w San Diego chodzi do super dentystów, prawda. Ponieważ był w stanie spreparować. I kocham każdy czas, kiedy idę do San Diego, muszę przyjść i odwiedzić cię, bo to jest tak dużo zabawy. Uh, dzieci faktycznie głosowały na jego gabinety dentystyczne jako bardziej ekscytujące. SeaWorld.

I biorąc pod uwagę, że stomatologia jest czymś, co jest w pierwszej trójce najbardziej obawiających się rzeczy w swoim życiu. To jeden z powodów, dla których uważam, że dr Kami Hoss jest tak genialny.

And then over the

lat, prawda, mamy do pracy razem i to było tak piękne. A teraz wyszłaś z tą całą nową linią doktorów super Supermana.

Ale chciałem wszystkim przedstawić, jak genialny jesteś z tym wstępem. Więc dziękuję ci bardzo za wskoczenie.

Wow. To takie niewiarygodne wprowadzenie. Naprawdę doceniam to. Amanda. To taka przyjemność być twoim przyjacielem i pracować z tobą i jestem pewien, że wiesz, ale ty i twoja firma jest jednym z, naprawdę powodów, dla których napisałem moją książkę, jeśli twoje usta, ale mówić.

I dlaczego w końcu to doprowadziło do nowej firmy, że jesteśmy uruchomienie później tego lata nazywa super usta, które myślę, że może naprawdę ma wszystkie kawałki, aby być w stanie zrewolucjonizować opieki ustnej i przez rozszerzenie opieki zdrowotnej. I mogę z tobą o tym porozmawiać, ale tak, tak, uh, wiesz, wszystkie te komplementy od ciebie, to naprawdę wiele znaczy, ponieważ czuję to samo o tobie i ty, twoje wyzwanie.

Twoja kreatywność i twoje przywództwo, biznesowa bystrość i twoja firma. Więc bardzo dziękuję za zaproszenie mnie. Dziękuję

You. Cóż, zanurzmy się w to, ponieważ złapaliśmy ich z tymi interesującymi haczykami. Czy możesz podzielić się tym, jak usta są bramą do naszego zdrowia? Czy możesz wyjaśnić ten związek z całym naszym ciałem?

Więc myślę, że to jest bardzo oczywiste. Jeśli masz, powiedzmy, dużą infekcję na ramieniu, na twoim. I twoje ciało jest teraz otwarte. Prawda? Myślę, że ludzie mogą sobie wyobrazić, o tak, tam jest infekcja. Muszę się tym zająć, bo jeśli jest zakażone. Bakteria może dostać się do mojego krwiobiegu i spowodować utratę nogi, jeśli się tym nie zajmę.

Racja. Albo mogę mieć niewydolność narządów, mogę potencjalnie umrzeć od tego i infekcji, która jest bardzo łatwo zrozumiała, ale ta cała infekcja, która jest w ustach, która jest otwarciem do twojego ciała. Ludzie nie łączą ich razem, ponieważ. Niestety, ponieważ naprawdę to się stało 200 lat temu w 1840 roku, kiedy pierwsza szkoła dentystyczna została ustanowiona jako oddzielny podmiot jako szkoły medyczne.

I jeśli myślisz, że to było jak inteligentni ludzie zebrali się razem i był think tank, aby podjąć tę decyzję, to nie było, to było starcie osobowości między tymi dentystami, którzy chcieli walczyć. Założyli pierwszą szkołę dentystyczną w ramach szkoły medycznej w Baltimore, w Maryland. I wdali się w bójkę.

I tak facet jest jak, w porządku, mam zamiar po prostu założyć własną szkołę dentystyczną. Więc trzy lata później założył ją, więc idę do szkoły. I to był pierwszy model szkół dentystycznych i szkół medycznych w nas. I wszystkie inne szkoły zaczęły podążać za tym modelem. Więc, i to był fatalny model, ale to, że mieliśmy go przez 200 lat, to nie znaczy, że musimy go kontynuować.

Więc tak, oprócz tego, że oczywiście, jeśli się nad tym zastanowić, Krwawiące dziąsła. I masz miliardy gdzieś między 5 a 100 miliardów mikrobów w naszych ustach w każdej chwili to się nazywa mikrobiomy jamy ustnej. Bakterie wirusy różnego rodzaju inne mikroby, przede wszystkim dużo bakterii, prawda?

I jeśli masz infekcję jamy ustnej, wiesz, krwawisz z dziąseł lub masz ubytki w zębach, bakterie mogą dostać się do twojej krwi. A co się dzieje z krwią? Wszędzie. Więc może trafić do serca i spowodować miejscową infekcję lub zapalenie, może trafić do mózgu. Może trafić do, no wiesz, płuc. Może trafić do nienarodzonych dzieci.

Więc może być bardzo niebezpieczny dla kobiet w ciąży lub, uh, zapalenie w wyniku bakterii w ustach może spowodować odpowiedź zapalną w organizmie. Więc to są dwa sposoby, że bakteria bezpośrednio powoduje. I oczywiście również pomyślcie o tym. Twoje płuca, tchawica i dolne drogi oddechowe to jedna rura.

Powierzchnie są takie same. Więc oczywiście, cokolwiek się dzieje, twoje usta wpływają na płuca, wiesz, na twój COVID, uh, przykład, który powiedziałeś. Mogę to wyjaśnić za chwilę. I oczywiście również to w twoich ustach jest otwarcie do twojego GI. Więc wiem, że wiele osób ostatnio zostało wyedukowanych o mikrobiomie jelitowym i jak to wpływa na nasz układ odpornościowy i nasze zdrowie w ogóle i metabolizm trawienia.

Naprawdę dowiedzieliśmy się, że w ciągu ostatnich kilku lat, że mamy więcej mikrobów w naszych ciałach niż ludzkich komórek. Mamy więcej mikrobów, jak gdzieś pomiędzy trzy do pięciu razy mikro żyjących wewnątrz naszych ciał i na naszych ciałach, mamy ludzkie komórki. Więc w pewnym sensie jesteśmy bardziej superorganizmem lub mikrobami i komórkami ludzkimi.

Cokolwiek te mikroby robią. Uh, to może być naprawdę zdrowe, po pierwsze, możemy żyć bez nich. W wiesz, fakt, że ludzie próbują mieć, wiesz, że jeśli weźmiesz kilka antybiotyków na kilka dni, co się dzieje, jesteś jak wszystko idzie jak, tak, możesz rozwiązać miejscową infekcję, ale potem dostajesz ból brzucha i musisz wziąć probiotyki i prebiotyki i wszystkie te rzeczy.

Więc wszystko to, aby powiedzieć, że twoje zdrowie jamy ustnej jest podłączony do wszystkiego innego w swoim ciele, nie tylko zdrowie fizyczne i przewlekłe choroby, które jest podłączony do prawie wszystko i uczymy się coraz więcej każdego dnia od choroby sercowo-naczyniowej do cukrzycy, do zapalenia stawów, do. Um, mam na myśli, nazwij to naprawdę.

Nie ma, to jest, to będzie łatwiejsze dla mnie, po prostu wymienić rzeczy, które nie widziałem związane jeszcze pomóc dosłownie od wszystkiego, ponieważ wpływa na poczęcie i płodność ciąży zarówno dla mamy i płodu rozwijającego się czas urodzenia dróg oddechowych. Ponieważ usta to nie tylko te zęby, więc można wpływać na pobór tlenu, sen i wszystko.

A potem jak się starzejesz wpływa na pewność siebie i zdrowie psychiczne i choroby przewlekłe i jak długo żyjesz i wszystko pomiędzy. Więc to jest niesamowite.

To szalone. Twoja historia

jest jedną z najdłuższych, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. I'm

Przepraszam. Nie jestem zaskoczony. Nie jestem zaskoczony. Nie wiem, czy opowiadałem ci tę historię.

Miałem problem medyczny, więc byłem w hiperbarycznym zbiorniku z tlenem. Wiesz co to jest? To takie zbiorniki z hiper tlenem, do których idziesz, żeby się wyleczyć. I powiedziano mi, że muszę odbyć 20 sesji. Te trwają od półtorej do dwóch godzin. I wtedy większość ludzi ma poważne choroby.

Moja nie była aż tak poważna. To było jak coś, co się stało. I powiedzieli: "Hej, możesz oglądać telewizję. Ja nie, nie będę oglądał jak 20 sesji po dwie godziny. I oglądali te stare filmy z lat 50-tych czy 60-tych. A ja na to: wiesz co, kupię sobie jakieś książki i poczytam.

I zgadnij co? Zgadnij jaką książkę wziąłem ze sobą? To była ostateczna maszyna do sprzedaży. Right. Więc wziąłem ją. I to nie jest przesada. Leżałem na plecach i miałem ten zbiornik z tlenem, wiesz, i patrzyłem na niego, i miałem ołówek, bo nie możemy wziąć długopisu, bo by wybuchł. I tak jak czytam to, jestem jak, to jest naprawdę interesujące.

Więc robię notatki. Dlatego zacząłem siedzieć i. I chyba tak ciężko oddychałem, że przyszła pielęgniarka i mówi: "Zawołaj mnie, czy wszystko w porządku?". A ja na to, że tak. Dlaczego? Bo oddychasz dwa razy ciężej niż inni. To było jak, to była naprawdę jedna z inspiracji, uh, kiedy skończyłem terapię, jestem jak, mój mózg był już hiperoxygenate.

To jest genialne. Muszę używać danych rynkowych i statystyk rynkowych, aby edukować ludzi, bo to jedna rzecz, jeśli powiem: Hej, człowieku, Szczotkuj i nitkuj zęby, bo będziesz żył dłużej. Jak, tak. Słyszałem, że wcześniej, ponieważ ludzie słyszeli coś o wiem lub inaczej, że ma coś wspólnego z twoim zdrowiem serca.

Myślę, że to jest jedna rzecz, że słyszę ludzi powiedzieć, jak powiedziałeś, czy wiesz, że jeśli masz choroby dziąseł, jesteś dziewięć razy bardziej prawdopodobne, aby umrzeć z COVID z kompleksu. To jest fakty rynkowe, statystyki od studiów , które nie były w porządku. Więc wszystkie te statystyki, to naprawdę dostaje swoją uwagę i to sprawia, że ponieważ przyniósł, zapewnia trzecią stronę.

Zatwierdzenie, prawda. To są dane rynkowe. To nie jest coś, co wymyśliłem. To jest to, co statystyki i co dane i co badania pokazują. I tak myślę, że to naprawdę przechodzi długą drogę, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Moją publicznością są rodzice. Dlaczego? Bo jak wspomniałeś, jestem ortodontą. Moja żona jest stomatologiem dziecięcym.

Założyliśmy tę praktykę zwaną superwizją. Tak się składa, że nie tylko ja mam teraz za sobą. I tak. Rozpoczęliśmy praktykę zwaną super dentystą i jak 30 do 40 milionów Amerykanów. Miałem fobię stomatologiczną, ponieważ miałem straszne doświadczenie z dzieciństwa z moim dentystą. Jak prawie każdy. I tak od pierwszego dnia, ja, jeden z moich celów było oprócz posiadania światowej klasy dentystów dziecięcych, które robimy, światowej klasy ortodonta, które robimy najbardziej niesamowite technologie, które robimy.

Nic z tego nie ma znaczenia. Jeśli dzieci, które widzimy, nie chcą przyjść do nas i nie chcą przyjść do nas i nie dbają o swoje usta Pozostałe 363 dni, że nie są z nami. Racja. Więc dla mnie bycie, posiadanie fajnej praktyki nie było opcją. Musieliśmy to zrobić, bo byliśmy w krainie dzieci. To tam żyją.

Musimy wyjść naprzeciw naszym odbiorcom i klientom tam, gdzie oni są. I tak naprawdę zaczęliśmy tę całą markę superbohaterów i stworzyliśmy w Mo Mam na myśli, wiele osób z zewnątrz, mówią, jak masz, jak, prawie jak, wiesz, Jedna czwarta rynku San Diego County, dzieci idą do naszego, jednego z naszych biur i oni, z zewnątrz, śpiewają, oh, to tylko kilka gier wideo, które umieścić w jak, dobrze, to nie ma nic wspólnego z tym.

Chodzi o budowanie jego emocjonalnych połączeń z dziećmi i angażowanie ich. Prawda? Więc mają interes w zdrowiu jamy ustnej i kochają dbać o swoje wierzchowce i budować te pozytywne skojarzenia. Więc jak się starzeją, Tak, chcę się nimi zająć, bo to nie jest tak tajne, jak, jak genialny kraj, jak jesteśmy, jak wszystkie te wynalazki i innowacje i kreacje, które zrobiliśmy w technologii i nauce i podróży kosmicznych i komputerów.

Jedną rzeczą, którą zrobiliśmy, zrobiliśmy okropną robotę, jest nasze zdrowie. Jesteśmy jednym z najbardziej niezdrowych krajów na świecie, niestety. Masz rację. A twoje zdrowie zaczyna się od zdrowia jamy ustnej. Twoja jama ustna to nie tylko szczotkowanie i nitkowanie, to o wiele więcej.

Jesteśmy teraz na 34 miejscu w światowej służbie zdrowia.

Ale wydajemy, wiesz, pięć razy więcej niż pozostałe cztery razem wzięte.

z. Tak, po prostu

Powiedz, jak genialny jesteś w tym. I dla każdego, kto słucha naprawdę myśleć o różnych zestawów umiejętności masz w sobie, bo Kami kocham, że byłeś muzykiem, prawda? A potem wziąłeś swoją muzykę i stworzyłeś piosenki tematyczne, a potem stworzyłeś programy telewizyjne i stworzyłeś je.

Wiesz, każdy powinien sprawdzić jego filmy na YouTube. To znaczy, jak genialnie napisać piosenkę do mycia zębów. Więc będą to oglądać w kółko i w kółko.

Tak, możemy sprawdzić superbohaterów. Mamy mnóstwo filmików. Mamy filmy, jak wspomniałaś. Um, i

charakter to

twoja postać. Mamy postaci superbohaterów, mamy złoczyńców, wiesz, mamy, uh, wiesz, złoczyńcę i poplecznika, powinienem powiedzieć Kevina gitarę.

I to jest jeden z powodów, dla których dzieci uwielbiają przychodzić na nasze zajęcia. I kiedy to mówię, naprawdę mówię poważnie. Kiedy pytam mamę lub tego, dlaczego tu przyszliście? Wiele razy mama używa tego. Mówią: moje dzieci błagają mnie, żebym tu przyszła. Jakie dziecko błaga rodziców, żeby poszli do dentysty, bo tam w głowie tego dziecka, to nie jest tak, że oni idą do dentysty.

Idą do super dentysty, którym jest ten gabinet zaprojektowany w parku rozrywki. Przesuwa się między kilkoma piętrami i mamy superbohatera, dosłownie superbohatera z przylądkiem przychodzi i otwiera drzwi. A jej imię to Melodie oznacza mieszanie rozrywki, nauki, ortodoncji i stomatologii. Mamy miliardy i mamy superiora.

Mamy filmy. Mamy doświadczenia z rozszerzoną rzeczywistością, w których nasi bohaterowie podczas COVID chodzili do domów dzieci. Wiesz, w ich łazience i w ich sypialni i w ich kuchni, na ich stole kuchennym i rodzaj, wiesz, edukować ich i bawić ich, bawić ich. I tak, um, tak naprawdę, uh, my naprawdę, uh, myślę jak, wiesz, uh, nie muszę ci mówić, ale wiem, że głoszę chór, ale.

Prawdopodobnie jednym z sekretów każdego sukcesu jest poznanie swojego klienta. Prawda? Kiedy po raz pierwszy zacząłem moją praktykę, myślałem, że rodzice są klientami, a szczególnie mamy, ponieważ to one są skłonne podpisać czeki i przyprowadzić rodziców, dzieci w i statystycznie 29, 80% do 80% decyzji dotyczących opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych.

Jest podejmowana przez kobiety. Nie wiem, czy znałeś tę statystykę, to niewiarygodne, jak wiele władzy mają kobiety. I tak pomyślałam, że jestem mądra. Wiem, że to jest szóstka, byłem naprawdę zawsze catering do matek, ale naprawdę kiedy dowiedziałem się, że miałem ten moment aha, to rodzaj długiej historii. Jak miałem, że, uh, wiesz, jak mam mamusie są złe ludzie, które są marketingu do.

Dzieci są moimi klientami. Jeśli sprawię, że dziecko będzie szczęśliwe, jeśli dobrze się nim zaopiekuję i będzie miało szczęśliwe, zdrowe usta, mama oczywiście mnie pokocha. Tata będzie mnie kochał. Dziecko będzie nas kochać. Muszą powiedzieć wszystkim znajomym. Więc kiedy naprawdę zdałem sobie sprawę, komu służę i komu służy mój zespół.

W rzeczywistości, jeśli pójdziesz do któregokolwiek z moich biur, mamy około 300 pracowników. Jeśli zapytacie któregokolwiek z nich, Hej, Susie, Johnny, kto jest waszym szefem Nie powiedzą Dr. Hoss Powiedzą, że dzieci, ten dzieciak, który siedzi teraz w moim fotelu, ponieważ wiedzą, że to jest szef. Innymi słowy, są wyszkolone, że. Jeśli powiem: "Hej, Susie, czy mogłabyś podać mi ten instrument?

A w tym samym czasie to dziecko mówi: chcę zabawkę. Porzuca instrument, idzie po zabawkę dla dziecka. To jest wiedza o priorytecie.

Och, uwielbiam to. Musisz wiedzieć, gdzie jesteś w łańcuchu pokarmowym. Inną rzeczą, którą chcę podkreślić dla wszystkich tych firm, które słuchają jest podczas prawa jak COVID hit.

Jest, było tak wielu ludzi, którzy utonęli w przepełnieniu i wciąż, wciąż widzimy te efekty, wiesz, 94% prezesów czuje, że straci pracę. 94% z nich z powodu zakłóceń na rynku, które miały miejsce z COVID, ale ty jesteś wyjątkowym przypadkiem tego, jak zareagowałeś podczas COVID.

Po pierwsze, dzięki swoim komunikatom prasowym, które wydaliście, a po drugie, dzięki wprowadzeniu na rynek super ust. Czy możesz opowiedzieć trochę o tym, co się stało? Prasa, a potem

także, tak, na sto procent. Więc kiedy COVID uderzył, gdzie gabinet dentystyczny. I to jest, jesteśmy w naprawdę dziwnej pozycji, ponieważ niektórzy ludzie, nawet rząd najpierw powiedział, dobrze, jesteś niezbędne pracowników, ponieważ jesteś gabinet dentystyczny, więc można zatrzymać otwarte.

A potem w ciągu tygodnia powiedzieli, że nie, musicie się zamknąć, bo jesteście gabinetem dentystycznym. To jest jak nikt, nawet, nawet rząd nie może dowiedzieć się tego. Jeśli biuro dentystyczne jest naszym puli opieki zdrowotnej, ja po prostu, nie, bo oni po prostu mają żadnych mocowań, które były po prostu wahania zębów. Więc, tak czy inaczej, zamknęliśmy się na dwa miesiące w całym kraju od jakby połowy marca w 2020 roku do połowy maja, prawie, wiesz, w ciągu tygodnia lub dwóch od siebie, w zależności od tego, na jakim etapie.

Więc jak każdy inny, pierwszy miesiąc był naprawdę miesiącem paniki. Nie wiem. Myślę, że jako kraj, jako świat, przechodziliśmy przez to. Jak zły jest ten wirus? Wiesz, jak bardzo jest zaraźliwy. I z perspektywy zdrowia, naszego, naszych własnych rodzin i przyjaciół i, wiesz, osobiście, ale kiedyś poza tym, wiesz, nasz biznes, czy zamierzamy otworzyć kolejny gabinet dentystyczny podczas COVID?

Nie wiem, jak ten wirus się przenosi. Kiedy te pierwsze kilka tygodni minęło i przeszliśmy od stanu zagrożenia do zrozumienia, jak wirus się przenosi. Hej, eksperci od kontroli zakażeń w ich zależności. Right. Mieliśmy do czynienia z HIV. Pamiętam, kiedy byłem w szkole dentystycznej, to był wirus, który miał.

Wchodzimy, wprowadzamy go, a potem zapalenie wątroby. Więc naprawdę zrobiliśmy wszystko. Wiedziałem, że będziemy liderami kontroli zakażeń w tej erze COVID. Więc napisałem op-ed właściwie w kwietniu 2020 roku. Powodem, dla którego to zrobiłem, jest to, że jak powiedziałeś, wszyscy w, gdzie wszyscy mówią o tym, dlaczego COVID jest zabójczy, jak pamiętasz, jak domy opieki mieliśmy dużo.

I słuchałem tych wszystkich ekspertów w telewizji i w gazecie, ale nikt nie mówił o zdrowiu jamy ustnej osób starszych. Jak wspomniałeś wcześniej, 70% osób powyżej 65 roku życia ma choroby dziąseł. To są statystyki CDC czyli 70%. Więc. Um, gdybyśmy nie szczotkowali jej bezbłędnie, prawdopodobnie bylibyśmy w lepszej sytuacji niż mając 70% populacji ma choroby dziąseł.

Racja. I wiedzieliśmy, wiedziałem z wcześniej nie COVID, ale że jeśli masz słabe zdrowie jamy ustnej, masz wyższe ryzyko zapalenia płuc. Inne infekcje płuc. Więc napisałem op-ed, który został wydrukowany w, um, w jednym ze stanów, że powiedział, że rodzaj wychowania tej strony. Może to jest jeden inny obszar, że powinniśmy patrzeć na jako społeczność naukowa, że może brakuje nam, jeden z kawałków układanki, dlaczego mamy tyle śmierci w starszym wieku.

Oczywiście mają wyższe wskaźniki chorób dziąseł. I, uh, i to jest dość łatwa rzecz, jak powiedziałeś, do naprawienia. Dlaczego nie pouczymy wszystkich ludzi, którzy mają słabe zdrowie jamy ustnej. Hej, wiem, że gabinety dentystyczne są zamknięte, ale upewnijcie się, że szczotkujecie i nitkujecie zęby oraz używacie odpowiednich produktów do pielęgnacji jamy ustnej w odpowiedniej kolejności.

I wiesz, trochę edukacji na ten temat. I tak, w każdym razie, więc to doprowadziło do jednego lub drugiego, i byłem nagle wywiady w całym kraju o, uh, nagle stał ustnej zdrowia COVID połączenia. A później, um, kilka badań wyszło, które potwierdziły moje pierwotne, um, podejrzenia, że badanie, o którym wspomniałeś, że wyszło na początku 2021 roku było, że pokazało, że ludzie z chorobą dziąseł były dziewięć razy bardziej prawdopodobne zmarł z COVID powikłań.

I wtedy, i wtedy, uh, kiedy ten tryb awaryjny się skończył, założyłem z powrotem mój biznesowy kapelusz i powiedziałem, wiesz, myślę, że Winston Churchill powiedział, że nie pozwól, aby dobry kryzys poszedł do. Pamiętam, jak pewnie wiesz, że jestem w grupie CEO. Mam więc trenera CEO. Zbieramy się razem z innymi moimi CEO z różnych branż, że zbieramy się raz w miesiącu.

Pamiętam, że za każdym razem, gdy szedłem na spotkanie, mówiłem: chłopaki, co możemy zrobić? To jest kryzysowy rok z punktu widzenia biznesu, co możemy zrobić, żeby wykorzystać kryzys? Bo musi być tu jakaś okazja, prawda? Z perspektywy biznesowej, wiesz? Tak. Jest, jest katastrofa są problemy zdrowotne.

Będziemy się nimi zajmować. I mieliśmy, ale skupmy się też na modelu biznesowym, bo z tego wyjdziemy. Racja. Przetrwamy, ale co zrobimy potem, żeby się rozwijać? Tak jak wspomniałeś, jeśli 94% nocy, wiesz, prezesi się martwią, bo może nie zrobili rzeczy, które powinni byli, żeby, żeby wykorzystać, no, wykorzystać możliwości.

Right. Bo wiemy, że zawsze będzie recesja, prawda. Whatever. Więc pamiętam, że byłem jak, ok, może powinienem kupić kilka hoteli, wiesz, jak, bo jeśli te były naprawdę hitem jestem jak, co ja wiem o hotelach? Nie wiem, czy to, co byłem jak, jeśli to była inna katastrofa, po pierwsze, to nie pomaga mi.

A po drugie, nie mam żadnej przewagi nad kolejną osobą, która hoteluje. Racja. W rzeczywistości mają dużo większą przewagę, bo znają ten biznes. Ja jestem jak, co mogę zrobić w moim. Świat, który ma jakąkolwiek przewagę nad wszystkimi innymi z 25 lat doświadczenia w biznesie i w biznesie i marketingu i zdrowia zębów i zdrowia jamy ustnej.

A ja jestem naprawdę ekspertem od zdrowia jamy ustnej. Właśnie skończyłem pisać moją książkę, jak również. If your mouth could talk and I'm like, you know what? Obecne miejsca na rynku pielęgnacji jamy ustnej. I dowód jest właśnie powiedziałem ci, 70% ludzi ma choroby dziąseł, ponad 90% dorosłych ma próchnicę na korzeniu i ich zębów.

Uh, w ciągu ostatnich 30 lat z wszystkich postępów w nauce i technologii lub zdrowia jamy ustnej jest gorsza niż to było 30 lat temu. O mój Boże. To niewiarygodne. Mam na myśli, jak dać przykład, jeśli chcesz, powiedzmy, że masz dwoje dzieci, trzylatka bez ubytków i 15-latka z tonami ubytków.

Jaką pastę do zębów dla nich wybierzesz? Nie wiecie, bo nie jesteście wykształconymi dentystami. My nie, my, my nigdy, my nie, my mamy zerową wiedzę na temat tego, co jest w paście do zębów z ust, bo nie po to się kształcimy, żeby robić wiercenia i wypełnienia i prostować zęby. Więc, więc przychodzi do, uh, uh, producenci lub producenci nie wiedzą nic o zdrowiu jamy ustnej i po prostu mieszają te same rzeczy, które zrobili w ciągu ostatnich 30, 40 lat.

Więc po to była wielka szansa, aby nie tylko zrobić biznes, ale naprawdę zrewolucjonizować ustnej. I przez rozszerzenie opieki zdrowotnej i pomóc podnieść następną generację zdrowych dzieci i dorosłych. Więc, więc wymyśliliśmy ten pomysł, co następna firma będzie się nazywać super mysz. Zostanie uruchomiona 31 lipca.

Więc Superman, sposób, w jaki to będzie działać jest to, że ty na naszej stronie internetowej i my dostosować produkty do pielęgnacji jamy ustnej. Każdy pojedynczy produkt, który potrzebujesz z ciąży podczas ciąży. Bo to kolejny czas, że kobiety mają straszne zdrowie jamy ustnej, niestety, bo nie wiedzą, co używać. Jak powinniśmy używać naturalnego i nie fluoru?

I nie wiedzą. Więc mamy konkretne produkty, każdy jeden, przy okazji, od szczoteczek do zębów, przez pastę do zębów, płyn do płukania ust, po nić dentystyczną. A następnie od urodzenia do dwóch lat, bo potrzebują różnych rzeczy od dwóch do pięciu, od sześciu do 12, a następnie od 13 powyżej, a następnie to jest oparte na wieku i czynnikach ryzyka i co chciałbyś, aby było jeszcze bardziej zabawne.

Więc jestem naprawdę, naprawdę podekscytowany o tej firmie i mam nadzieję, że to będzie mój największy wkład do naszego społeczeństwa, kiedy firma dostanie.

Cóż, muszę ci powiedzieć, że odkąd powiedziałeś mi, że masz szczoteczki do zębów, które grają muzykę na długość czasu, powinieneś umyć zęby. Jestem na liście oczekujących.

Nie mogę się doczekać

dostać to do ciebie jeszcze jedną statystykę. Dzieci szczotkują 73% zębów na długim wzgórzu. Wiem. I jednym z największych wyzwań, jakie mamy jako rodzice, jest skłonienie naszych dzieci do mycia zębów, ich zębów, prawda. Dwie minuty, nie wydaje się długo, dopóki nie umyjesz zębów. A potem dwie minuty jak, o mój Boże, dwie minuty to długi czas dla kiedy myjesz zęby.

Więc, ale mamy, tak, napisałem kilka piosenek teraz zatrudniłem innych ludzi, aby napisać, że jak również piosenki, które są ekscytujące, wiesz, buduje zaufanie w dzieci. Oczywiście chodzi o zdrowie jamy ustnej, uśmiech, mycie zębów i zabawę. A ja tak jakby, więc wszystkie są dwuminutowe.

I tak mamy kilka z nich we wszystkich naszych produktach do pielęgnacji jamy ustnej i to będzie naprawdę niesamowite. Więc nasze produkty do pielęgnacji jamy ustnej wszystkie będą super S U P E R. Będą niesamowicie bezpieczne, niesamowicie bezpieczne. Ujednolicone będą działały razem jako system, ponieważ w tej chwili kupujesz swoje usta szeroko od tej firmy.

I to, wiesz, ja dosłownie, Amanda wie, właśnie spotkałem kogoś trzy tygodnie temu. Mówiła mi, że używa płynu do płukania ust, który na butelce mówi, że zabija 99,9, dziewięć, 9% zarazków. A potem używa też probiotyków, które są właśnie jak, Powrót do życia przez mikroby zabija mikroby, a potem bierze mikroby.

Kiedy powiedziałem im, co robią. On jest jak, nie wiem. Nikt mi nie powiedział, po prostu zobaczyłem reklamę tutaj. A ja powiedziałem, że tak. Więc to ty, mamy zunifikowane produkty. Działają razem jako system, a potem pokojowa zabawa jest w centrum naszego biznesu. Uh, model biznesowy, ponieważ jeśli nie kochasz tego i nie cieszysz się tym i nie jest to zabawne i nie jest to zabawa, nie będziesz tego używać.

On jest za efektywny, prawda? Bo ja znam niektóre z tych cytatowych produktów naturalnych, które są straszne, bo nie tylko. Czasem nie bezpieczne, ale powiedzmy, że nawet jeśli są bezpieczne, to są kompletnie nieskuteczne. Jesteś rodzajem marnowania czasu i myślenia, że używam czegoś naturalnego, ale kiedy to nie robi nic z twoimi zębami lub jesteś zwierzęciem i twoim mikrobiomem i twoim pH ust i twoją, całą kwasowością ust i tym wszystkim.

I wtedy, albo pochodzi z renomowanego źródła, które jest wykształcone i jako ekspert dentystyczny i ekspert od zdrowia jamy ustnej versus, wiesz, ktoś przypadkowy na swoich mediach społecznościowych lub, lub Googling.

Crazy. Kocham wszystkie kawałki tego, i chcę, abyś mówił tak dużo o tym. Um, możesz podzielić się z nami niektórymi rzeczami, które nadchodzą, jak, niektóre z uruchomień, które robisz?

Cause this is so fast. Więc jak,

jak pewnie wiesz, lubię robić rzeczy jak zawsze bardzo unikalnie i wkładać w to trochę kreatywności. Bo myślę, że ludzie to doceniają. Right. I tak 31 lipca uruchamiamy nasz nowy supermarket firmowy. Odbędzie się to na stadionie Padre, który jest jedyną profesjonalną drużyną sportową w San Diego.

To oficjalny rekord Guinnessa. Chodzi o to, ilu ludzi nitkuje zęby w tym samym czasie. Więc obecny rekord, myślę, że to jakieś 18 setek. A my chcemy pobić go co najmniej 10 razy. Mamy już umowy z Guinnessem. Będą wysyłać sędziów. Mamy ustalenia z Padres.

I, i tak, więc tak, więc mam nadzieję, że będziemy, uh, i jeden z powodów, dla których chcemy to zrobić, po pierwsze, oczywiście umieścić naszą firmę na mapie, ale chcemy również. Get the message out about oral health and flossing, and what's the best way to do it. Następnie pobić rekord Guinnessa, aby ludzie mogli o tym mówić i opowiadać swoim znajomym.

Oh my gosh. Ever. Więc każda osoba, która słucha teraz, pierwszym krokiem jest uzyskanie, jeśli twoje usta mogłyby mówić, mówię ci, czy jesteś zainteresowany swoimi zębami, czy nie, to, to zmieni całe postrzeganie twojego. Zaczynając od zębów, które nigdy nie wiedziałem, jak ważne to było, dopóki nie przeszliśmy przez twój proces core story, a następnie czytając twoją książkę, aby go wzmocnić.

A teraz mam większą obsesję na punkcie moich zębów niż kiedykolwiek wcześniej. Więc znowu, tak. Jeśli twoje usta mogłyby mówić, nigdy nie myślałem, że. Dla twojej książki albo, ale skierowałem go do kilku moich najbliższych rodziny i przyjaciół, bo naprawdę uważam, że jest to coś, że ludzie nie mówią o i nie powinni być mówić o tym.

Right. Więc jeśli twoje usta mogłyby mówić lub usta masowe.com, um, jest kilka rzeczy, z których mogą skorzystać na super, super usta.com,

prawda? Tak. Więc jeśli pójdziesz do supermart.com teraz, nie ma jak mamy szkielet jak strona po prostu rodzaj dostać trochę teaser. W rzeczywistości wiele z rzeczy, które właśnie powiedziałem, to nie jest nawet na stronie internetowej jeszcze.

Więc jakbyś dostał nawet dodatkowe teasery, ale ta strona będzie całkowicie rozszerzona i odbita do 31 lipca. Mamy, to znaczy, niewiarygodne od, od jak, dam ci jeden przykład. Mamy film, który wychodzi. To 30 minutowy film. Będziesz, mam nadzieję, że to co mi powiesz jest jak, będziesz zdmuchnięty.

Będziecie się śmiać i płakać. Mamy niewiarygodnych aktorów i efekty wizualne. To historia dziecka. Nie chcę wam opowiadać tej historii, o której usłyszycie, ale naprawdę włożyliśmy w nią wiele wysiłku i naszego, no wiecie, potu, łez i kreatywności.

Bo znowu, um, jeśli oglądasz film, będziesz miał dużo, dużo więcej emocjonalnych połączeń dla postaci, prawda. Po poznaniu kapitana jest, i po poznaniu roku, aby wiedzieć, dlaczego superintendenci pracują tak ciężko. Kto nici Sora mówi lub kto szczecin jest, myślę. I dlatego musimy opowiadać te historie.

Robimy to poprzez filmy i muzykę i komiksy i doświadczenia rozszerzonej rzeczywistości i te rzeczy.

Dziękuję bardzo, Cami. Nasz czas się skończył. To było tak wspaniałe, że lekarz przychodzący Hossa z twoich ust mógł to opowiedzieć.

Dziękuję. Dziękuję bardzo.

[PODCAST] Jesteś 9x bardziej narażony na śmierć z powodu choroby, jeśli robisz tę jedną rzecz źle. was last modified: May 17th, 2022 by. Zapalaj widoczność