loader
Blog

Wypełnienia

Wypełnienia ubytków w zębach - jest to temat, który wielu z nas wolałoby zignorować. Jednak próchnica zębów to poważny problem w San Diego i w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny wymaga wypełnienia zęba, The Super Dentists - sieć najlepszych gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych w południowej Kalifornii - służy pomocą w diagnozowaniu, leczeniu i kontynuacji leczenia ubytków w każdej z naszych sześciu placówek.

Jeśli nie jesteś pewien, czy ty lub członek twojej rodziny ma ubytek, to zawsze najlepiej umówić się na wizytę z San Diego # 1 dentystycznych dostawców opieki w San Diego.

Pediatryczne wypełnienia ubytków w zębach

Około 28% dzieci w wieku od 2 do 5 lat ma ubytki. Wypełnienia zębów dziecka są niezbędne w celu ochrony przed uszkodzeniem nerwów i zmian w zgryz dziecka, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów i kosztownych procedur w dół drogi. Ponieważ zęby mleczne są bardziej miękkie, zaleca się, aby dzieci odwiedzały dentystę co najmniej co sześć miesięcy, aby wychwycić próchnicę we wczesnym stadium. Stomatolodzy dziecięcy Super Dentists są ekspertami w zapewnianiu dziecku spokoju podczas wypełniania zęba. W zależności od potrzeb Twojego dziecka, możemy zastosować techniki relaksacyjne lub łagodną sedację, aby zapewnić komfort podczas wypełniania ubytków.

Komfort pacjenta jest kluczowym aspektem technik wypełniania ubytków u dzieci, a także u pacjentów w każdym wieku. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w leczeniu próchnicy u dzieci, po prostu nie ma lepszej alternatywy niż The Super Dentists w leczeniu ubytków u dzieci.

Kompozytowe i amalgamatowe wypełnienia stomatologiczne w San Diego

Oprócz naszych światowej klasy metod leczenia ubytków u dzieci, Super Dentyści są tutaj, aby pomóc również starszym dzieciom i dorosłym. Mimo że zęby stałe są mocniejsze niż zęby mleczne, są również podatne na ubytki. Jeśli Ty lub Twoje starsze dzieci potrzebujecie wypełnień w zębach stałych, Super Stomatolodzy użyją delikatnego dotyku, aby wypełnić również Twój ząb.

Gdy ząb jest złamany lub uszkodzony w wyniku próchnicy lub urazu, wypełnienia stomatologiczne mogą zastąpić i przywrócić jego strukturę. Nikt nie chce słyszeć, że ma ubytek, jednak wypełnianie ubytków jest rutynowym zabiegiem, który może naprawić ząb. The Super Dentists daje Tobie i Twojej rodzinie możliwość wykonania białych kompozytowych wypełnień żywicznych lub wypełnień amalgamatowych.

Podstawową różnicą pomiędzy wypełnieniami kompozytowymi a amalgamatowymi

jest zawartość metalu: wypełnienia amalgamatowe zawierają rtęć i srebro, natomiast wypełnienia kompozytowe składają się z trwałych, adhezyjnych materiałów polimerowych. Jeśli nie jesteś pewien, które z nich jest dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami już dziś lub umów się na wizytę, aby dowiedzieć się więcej o naszych opcjach leczenia dzieci i dorosłych.

Wypełnianie ubytków w zębach u całej rodziny i wiele więcej - w The Super Dentists skorzystasz z kompleksowych usług stomatologicznych i ortodontycznych, świadczonych przez najbardziej utalentowaną grupę profesjonalistów w tej dziedzinie, jaką można znaleźć w każdym miejscu. Dzięki placówkom stomatologicznym zlokalizowanym w całym regionie San Diego, wyjątkowe leczenie jest zawsze tuż za rogiem!