loader
Blog

Nowi pacjenci

Witamy w The Super Dentists!

Witamy i dziękujemy, że wybraliście The Super Dentists! Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę i nie możemy się doczekać, aż Ty i Twoja rodzina zobaczycie z pierwszej ręki, dlaczego jesteśmy największą, najbardziej zaufaną i najwyżej ocenianą placówką stomatologii dziecięcej, stomatologii dla rodziców i ortodoncji w San Diego. Mamy techniczne kotlety (że tak powiem), ale poza tym, bardzo zależy nam na doświadczeniu Twojej rodziny u dentysty. Chcemy, abyś cieszył się na swoje wizyty i wszystko, co robimy, zaprojektowaliśmy z myślą o tym celu.
Aktualizacja COVID-19Twojebezpieczeństwo jest naszym priorytetem! Chcemy Cię zapewnić, że Super Dentyści są w pełni zgodni z wytycznymi Kalifornijskiego Stowarzyszenia Dentystycznego i agencji zdrowia publicznego San Diego. W czasie pandemii, ponownie wyobraziliśmy sobie całe doświadczenie pacjenta, aby zapewnić Twojej rodzinie bezpieczną i przyjemną wizytę!

Kiedy nas odwiedzisz, będziesz mógł się wirtualnie zameldować i otrzymać raport o postępach swojego dziecka poprzez tekst lub wideokonferencję, a wszystko to z wygodnego miejsca w samochodzie! Odwiedź Wirtualny Super Salon, gdzie Twoje dzieci będą mogły się uczyć i bawić dzięki filmom, zajęciom i wielu innym atrakcjom! Jest też sekcja dla Super Rodziców z najnowszymi wiadomościami na temat zdrowia jamy ustnej i COVID-19. Prosimy pamiętać, że niektóre udogodnienia w biurze, takie jak: czasopisma, zabawki i kawa mogą zostać zawieszone na czas pandemii dla Państwa bezpieczeństwa.

Czekamy na Państwa wkrótce!


Przygotuj się na pierwszą wizytę:
Nowa wiadomość powitalna w rzeczywistości rozszerzonej

Proszę wydrukować poniższy obrazek powitalny (lub obejrzeć go na drugim smartfonie lub tablecie) i położyć go płasko na stoliku do kawy. Postępuj zgodnie z instrukcjami pod obrazkiem, a następnie zobacz, jak nasza wiadomość powitalna ożywa! Rzeczywistość rozszerzona jest teraz w Super Dentists. Odwiedź dowolną z naszych sześciu placówek i obejrzyj nasze tarcze doświadczeń AR rozmieszczone w każdym gabinecie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o AR w The Super Dentists.

Oto instrukcja korzystania z naszej BEZPŁATNEJ aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej:

Pobierz aplikację VIVARRA Dental


Gdy pojawi się monit, wprowadź kod lokalizacji: SUPER

Połóż wydrukowany obraz płasko na stoliku do kawy

Upewnij się, że obraz wypełnia ekran obszaru podglądu w aplikacji

Zobacz, jak nasza wiadomość powitalna ożywa!


Poznaj nas!

Zbudowaliśmy naszą praktykę na tworzeniu najlepszych możliwych doświadczeń pacjenta. Dla dzieci oznacza to gabinety przypominające park tematyczny z superbohaterami, grami, przebieralniami, sklepami z zabawkami, a nawet naszym kanałem telewizyjnym i filmami z udziałem naszych własnych superbohaterów i superzłoczyńców! Dla rodziców oznacza to darmowe Wi-Fi, relaksującą poczekalnię VIP (Very Important Parents), kiosk z prasą i smaczne napoje z naszej kawiarni Starbucks. Wraz z naszymi najnowocześniejszymi technikami dentystycznymi i technologiami oraz personelem złożonym z profesjonalistów światowej klasy, nasza kapryśna, swobodna atmosfera dodaje radości i pozytywnego nastawienia do Twojej rutyny opieki zdrowotnej.

Zobacz nasz film powitalny, aby dowiedzieć się, co czeka na Twoją rodzinę w The Super Dentists!

Szybka, niezawodna i rzeczowa komunikacja przyjazna pacjentowi

Doskonała opieka wymaga doskonałej komunikacji. Nasz internetowy Portal Pacjenta zapewnia spersonalizowaną opiekę z powiadomieniami i dostępem do historii opieki. Możesz umówić się na wizytę za pomocą naszego narzędzia do planowania wizyt online 24/7, a nawet mamy nową platformę mobilnych wiadomości tekstowych, aby komunikować się w czasie rzeczywistym i w podróży. Wystarczy wysłać do nas SMS pod numer 844 765 1234.

Poznaj Superbohaterów!

Kim są ci odważni superbohaterowie, o których ciągle słyszysz? The Tooth Keri i Dr HaveOneSuperSmile są tutaj, aby chronić biuro przed złym, kochającym ubytki, władającym cukrem Cavitarem! Zbierzcie dzieci i obejrzyjcie ten krótki film o tym, jak nasi superdentyści ratują dzień, jedna jama ustna na raz...

Formularze dentystyczne: Papierkowa robota i skierowania

Super Dentyści zdają sobie sprawę, że masz lepsze rzeczy do roboty niż wypełnianie dokumentów podczas pierwszej wizyty, dlatego możesz wypełnić wymagane dokumenty w dogodnym dla siebie terminie! Wypełnij swoje formularze przed pierwszą wizytą, a będziesz gotowy do pracy. Gdy już zostaniesz stałym pacjentem, zachęcamy do polecenia The Super Dentists znajomym lub członkom rodziny! Zapracowaliśmy na naszą reputację dbając o usta, więc to naturalne, że zdrowie naszej praktyki będzie polegać na pozytywnych słowach polecających.

Od Całej Załogi Stomatologicznej i Ortodontycznej The Super Dentists - Dziękujemy!

Jeszcze raz dziękujemy za wybranie The Super Dentists. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną i ortodontyczną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zbliżającej się wizyty lub chciałbyś porozmawiać bezpośrednio z naszym zespołem, zadzwoń pod numer 1 (855) GO SUPER lub wyślij sms pod numer 1 (844) 765-1234. Cieszymy się na spotkanie z Państwem wkrótce!

Nowi Pacjenci was last modified: Czerwiec 18th, 2020 by Ignite Visibility