loader
Blog

Osiągnięcie wielkiego, pięknego uśmiechu w 6 małych krokach

 

Wszyscy chcemy uśmiech, który może mówić głośno, służąc jako cenny atut do tego, jak prezentujemy się. Ale jeśli okaże się, że nie możesz sobie pozwolić na to, co jest potrzebne, aby osiągnąć, że Million Dollar Smile, rozważyć bardziej naturalne sposoby można go poprawić.

Skup się na dziąsłach

Możesz czuć, że przyczyną Twoich nieszczęść uśmiech jest kolor zębów, ale stan dziąseł może mieć ogromny wpływ na wygląd Twojego uśmiechu. Pamiętaj, aby nici często, a podczas szczotkowania upewnij się, że szorować w okrężnych ruchów wokół linii dziąseł dla optymalnego czyszczenia. Utrzymując dobre zdrowie dziąseł, ładny różowy kolor będzie komplement twój perłowy białych lepiej.

Wybierz odpowiedni kolor ust

Jeśli masz w zwyczaju używać szminki lub błyszczyka, upewnij się, że ich odcień jest raczej niebieski niż pomarańczowy. Pomarańczowe róże i czerwienie mają tendencję do wydobywania bardziej żółtego koloru z Twojego uśmiechu, podczas gdy niebieski pomaga Twoim zębom wyglądać jasno i biało. W zależności od odcienia skóry, niektóre kolory mogą schlebiać swój uśmiech bardziej niż inne, jak również.

Przełącz się na pastę do zębów z sodą oczyszczoną

W miejsce procesu wybielania zębów, można przełączyć się na pastę do zębów na bazie sody oczyszczonej do codziennego szczotkowania. Chociaż nie wybieli ona Twoich zębów, jest bardzo skuteczna w zapobieganiu przebarwieniom i ochronie szkliwa. Zauważysz znaczącą różnicę w wyglądzie swoich zębów przy konsekwentnym stosowaniu.

Szczotkuj zęby po wypiciu kawy/sody

Aby jeszcze bardziej chronić zęby przed ciemnymi plamami i ubytkami, upewnij się, że szczotkujesz zęby po każdej wypitej kawie lub napoju gazowanym. To najlepiej dla zębów, aby spróbować i uniknąć tych substancji całkowicie, ale tak długo, jak utrzymać się spójny nawyk szczotkowania (nawet jeśli jest w środku dnia) można wspierać piękny, zdrowy uśmiech.

Poszerz linię ust

Aby uzyskać uśmiech, który naprawdę pops, użyj konturówki do ust i błyszczyka, aby oszukać świat co do wielkości Twojego uśmiechu. Obrysuj nową "linię ust" wokół swojej aktualnej, zachowując subtelność, ale zwiększając rozmiar swoich warg. Wypełnij to miejsce konturówką do ust i nałóż na nią błyszczyk. Od razu Twój uśmiech będzie wydawał się szerszy i pełniejszy niż wcześniej.

Zarządzanie zmarszczkami

Ostateczny dotyk do każdego doskonałego uśmiechu jest zarządzanie zmarszczki wokół niego. Gładszy obszar wokół uśmiechu może pomóc mu wyglądać promienny i młodzieńczy bez większego wysiłku. Zazwyczaj, krem przeciwzmarszczkowy może działać dość skutecznie, ale zastrzyk Juvederm jest najbardziej niezawodną opcją dla twardej akcji walki ze zmarszczkami.

Te wskazówki nie muszą pochłaniać dużo Twojego czasu ani pieniędzy, ale mogą być niezwykle skuteczne, jeśli będą stosowane regularnie. Aparaty Invisalign są również dość przystępną opcją dla tych, którzy chcą wyprostować swoje zęby, ale do Twojej dyspozycji jest wiele porad, które nie wymagają dużego nakładu pracy. Eksperymentuj z tymi wskazówkami, zanim wyjdziesz na drogie leczenie lub procedurę, a po prostu może odkryć, jak piękny uśmiech może być naturalnie.

Przeczytaj więcej na: http://aero-med.pl