loader
Blog

Kearny Mesa Stomatolog dziecięcy

Zarezerwuj wizytę Zadzwoń do nas Napisz do nas Dojazd

Odwiedź nasz gabinet stomatologii dziecięcej w Kearny Mesa Ortodoncja i stomatologia dziecięca

9737 Aero Dr #210
San Diego, CA 92123Kliknij,
aby zobaczyć dojazd

Pytanie dotyczące rozliczeń? Spóźniasz się?
Musisz zmienić termin? Rezerwacja ortopedycznej appt?
Planowanie leczenia?

WYŚLIJ SMS POD NUMER 1-844-765-1234

Nasi agenci SUPER z przyjemnością pomogą.

Nowi i obecni pacjenci pediatryczni i rodzice kliknij tutaj, aby zaplanować rutynowe badania i czyszczenia online.

ph: (858) 336-8478 / Se Habla Espanol
email: webcontact@thesuperdentists.com

Oferowane usługi stomatologiczne:

 • Stomatologia dziecięca
 • Ortodoncja
 • Stomatologia dla rodziców

Dental Office Godziny pracy:

Poniedziałek | 8AM - 5PM
wtorek | 8.00 - 17.00
Środa | 8:00 - 17:00
Czwartek | 8:00 - 17:00
Piątek | 8 rano - 5 wieczoremSobota | 7AM-2PM

Dla Państwa wygody:

 • Otwarte wcześnie, późno, soboty i większość świąt.
 • Znajduje się kilka minut od 15 Freeway (Aero Drive exit)
 • Duży BEZPŁATNY parking
 • Wirtualna odprawa
 • Płatności bezgotówkowe
 • Automatyczne planowanie następnej wizyty
 • Samodzielne planowanie online
 • DARMOWE Wi-Fi (Network SuperGuests / PW: Welc0m3!) 0 oznacza zero
 • Niektóre z naszych udogodnień zostały tymczasowo wstrzymane na czas COVID. Zostaną one przywrócone, gdy tylko pozwolą na to wytyczne dotyczące zdrowia publicznego.

Quick Links:

Wirtualna strona odprawy

Wirtualny Super Lounge

Ubezpieczenia i płatności

Masz nagły wypadek stomatologiczny?
Nasz gabinet Kearny Mesa Dentistry w San Diego, CA jest tutaj, aby pomóc!

W normalnych godzinach pracy, zadzwoń: 1-855-GO-SUPER (855) 467-8737 lub SMS 1 (844) 765-1234.

Po godzinach

zadzwoń na nasz numer alarmowy i zostaw wiadomość z imieniem i nazwiskiem, numerem zwrotnym i informacją o problemie.

DENTYSTYKA PEDIATRYCZNA

: (619) 790-1023 lub (619) 790-1024

ORTODONCJA :

(619) 432-0069

STOMATOLOGIA DLA RODZICÓW :

(619) 432-0070

The Super Dentists Kearny Mesa - Wirtualna

wycieczkaZapraszamy na wizytę Nasze nadchodzące wydarzenia Zobacz wirtualną wycieczkę

Zobacz zdjęcia

Dentysta dziecięcy w Clairemont i Kearny Mesa

Kearny Mesa to społeczność w centralnym San Diego w pobliżu Clairemont, licząca prawie 3000 mieszkańców. Jest to również dom dla jedynego w swoim rodzaju gabinetu stomatologii dziecięcej, stomatologii rodzicielskiej i ortodoncji, który zarówno dzieci jak i rodzice mogą docenić - The Super Dentists of Kearny Mesa!

Nasza praktyka stomatologii dziecięcej ma wszystko, czego potrzebujesz od zorientowanej na rodzinę placówki stomatologicznej i ortodontycznej - dogodną lokalizację, światowej klasy doświadczenie, przyjazne dla budżetu ceny i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz niezawodnego dentysty w Kearny Mesa lub Clairemont, umów się na wizytę online lub odwiedź The Super Dentists już dziś.

Naszym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku pełnej opieki stomatologicznej. Co więcej, tworzymy interaktywne, wciągające doświadczenie, które dzieci uwielbiają! Od naszej aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej po tony fajnych, przyjaznych dzieciom dodatków, łatwo zrozumieć, dlaczego 1 na 5 dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentists.

Dlaczego dzieci i rodzice lubią nasze biuro stomatologii dziecięcej w Kearny Mesa?

W wielu przypadkach dzieci, a nawet rodzice boją się chodzić do dentysty. I jak wizyta zbliża się, to jest wspólne dla dzieci, aby czuć się zestresowany lub strach.

The Super Dentists rozumie niepokój, który może towarzyszyć wycieczce do dentysty i pracuje, aby zapewnić bezstresowe doświadczenie. W rzeczywistości idziemy dalej i dalej. Wszystko, co robi nasz dentysta Kearny Mesa jest zaprojektowane tak, aby zamienić strach w zabawę! Nasz gabinet w Kearny Mesa całkowicie zmienia sposób, w jaki dzieci i rodzice myślą o dentyście. Nie będziesz musiał przekupywać swoich dzieci, aby poszły do dentysty, po wizycie w naszym biurze Kearny Mesa, będą błagać Cię, abyś wrócił.

I to jest idealne dla rodziców na dwa sposoby. Po pierwsze, Twoje dziecko będzie z niecierpliwością czekać na wizytę u dentysty. Po drugie, pozytywne skojarzenia z chodzeniem do dentysty będą korzystne dla ich zdrowia zębów przez resztę życia.

Od naszego parku tematycznego, jakim jest Super Lounge dla dzieci w Kearny Mesa, do naszego zespołu ekspertów - stomatologów dziecięcych i ortodontów - staramy się zrobić wszystko, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo. I pod koniec wizyty, zapewnimy, że twój syn lub córka rozpoznaje znaczenie higieny jamy ustnej i rozumie, co trzeba zachować zdrowy uśmiech, zbyt. Lśniący uśmiech nigdy nie był łatwiejszy do utrzymania niż z The Super Dentists.

Nasze udogodnienia deluxe obejmują:

 • 24-godzinna pomoc w nagłych wypadkach - Niezależnie od tego, czy chodzi o pediatryczne pogotowie stomatologiczne, które występuje rano czy w nocy, jesteśmy gotowi zapewnić Tobie, Twojemu dziecku pomoc stomatologiczną, której potrzebuje w każdej chwili. Nasi dentyści dziecięcy w Kearny Mesa są tutaj, aby pomóc w nagłych potrzebach stomatologicznych i ortodontycznych Twojej rodziny, nawet po zwykłych godzinach pracy. Jakość opieki zdrowotnej w jamie ustnej nigdy nie ustaje, niezależnie od pory dnia - lub nocy - tutaj w The Super Dentists!
 • Bezpłatne konsultacje ortodontyczne dla dzieci - Myślisz, że Twoje dziecko może potrzebować aparatu ortodontycznego? Zalecamy umówienie się na bezpłatną konsultację ortodontyczną dla dzieci nie później niż do 7 roku życia. Możesz umówić się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie, a jeden z naszych przyjaznych ortodontów spotka się z Tobą, aby ocenić zęby Twojego dziecka i doradzić Ci wszystkie opcje. Od pierwszej interakcji z naszymi dentystami w Kearny Mesa, będziesz wiedział, że masz do czynienia ze współczującymi profesjonalistami, którzy dbają o potrzeby stomatologiczne i ortodontyczne Twojej rodziny.
 • E-mailowe przypomnienia o wizycie - Wyślemy Ci e-mail lub SMS przed wizytą. A jeśli trzeba przełożyć wizytę, zawsze jesteśmy dostępni, aby pomóc w tym, też. Super Dentists w Kearny Mesa zapewnia terminową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną oraz aktualizacje terminów wizyt dla Ciebie i całej Twojej rodziny. W naszej placówce w Kearny Mesa znajdziesz kompleksową opiekę stomatologiczną, która zapewni Ci wygodę.
 • Rzeczywistość na nowo wyobrażona. Z naszą aplikacją Vivarra, tworzymy zabawne, informacyjne doświadczenie stomatologiczne za każdym razem, gdy Twoje dziecko odwiedza nasz gabinet. W aplikacji, która jest świetną zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych, pojawiają się postacie Super Dentystów, którzy ożywają w mini filmach 3D, aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Wystarczy pobrać naszą aplikację z App Store lub Google Play i zeskanować nasze kolorowe tarcze podłogowe w biurze, aby odblokować zupełnie nowe doświadczenie w opiece stomatologicznej - właśnie w naszym biurze w Kearny Mesa.
 • Wiele opcji finansowania - Oferujemy różne opcje finansowania, aby pomóc Ci zapewnić dziecku wsparcie stomatologiczne, którego potrzebują bez konieczności łamania budżetu. Każdy zasługuje na wspaniały uśmiech, a my zrobimy wszystko, aby pomóc zapewnić, że ty i twoja rodzina znaleźć usługi potrzebne w najlepszym Kearny Mesa ortodonta wokół. Akceptujemy większość ubezpieczeń, w tym Medi-Cal i możemy pracować z Tobą na opcjach finansowania, nawet jeśli nie masz ubezpieczenia!

Kearny Mesa Stomatologia dziecięca Fakty

 • Otworzyliśmy w 2017 r.
 • Widzieliśmy ponad 21,000+ pacjentów
 • Również dom dla Command Center

Dlaczego powinienem wybrać The Super Dentists?

W naszym biurze w Kearny Mesa pomyśleliśmy o każdym szczególe. Od naszego tematycznego salonu Super Lounge, przez filmy, gry, a nawet bezpłatną opiekę nad dziećmi, po aromatyzowane rękawiczki, zdjęcia rentgenowskie o niskim poziomie promieniowania, aż po znieczulenie bezigłowe - chcemy, aby Twoja rodzina miała za każdym razem doświadczenie nie z tej ziemi.

The Super Dentists zapewnia wszystko od czyszczenia zębów, do uszczelniaczy do ortodoncji dla Twojego dziecka, nastolatka lub nastolatki. Ponadto nasz zespół stomatologów dziecięcych jest na bieżąco z najnowszymi technologiami dentystycznymi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci otrzymują najlepszą możliwą opiekę.

Niektóre z najwyższej klasy technik, które doceniają nasi pacjenci to:

 • Skomputeryzowane znieczulenie zaprojektowane, aby pomóc Tobie lub Twojemu dziecku zachować komfort podczas całego leczenia.
 • Stomatologia laserowa, która przyspiesza czas gojenia po zabiegu stomatologii dziecięcej.
 • Unikalne metody relaksacyjne, które pomogą Tobie lub Twojemu dziecku zachować spokój podczas wizyty u dentysty. Super Dentyści w Kearny Mesa ma sprawdzone metody, które pomogą złagodzić lęki i sprawią, że dzieci, dorośli lub każdy, kto ma do czynienia z lękiem stomatologicznym, będzie bardziej komfortowy podczas leczenia.

Nasi doświadczeni konsultanci stomatologii dziecięcej w Kearny Mesa wykorzystują również najnowsze technologie aparatów ortodontycznych dla dzieci, nastolatków i dorosłych, w tym:

 • AcceleDent® - Nasze własne zastrzeżone zaawansowane leczenie ortodontyczne, AcceleDent może skrócić czas w aparacie ortodontycznym nawet o 50 procent.
 • In-Ovation® - Dla pacjentów, którzy obawiają się, jak będą wyglądać w aparacie ortodontycznym, oferujemy niewidoczny aparat In-Ovation do korekty nadgryzów, podgryzów lub innych problemów z zębami. In-Ovation daje pacjentom możliwość prostowania zębów za pomocą przezroczystych aparatów, które mają udowodnione działanie.
 • ClearAligners - Przezroczysty i wyjmowany aparat ortodontyczny, Clear Aligners pozostaje popularną opcją dla pacjentów.
 • Incognito™ - Umieszczony na tylnej stronie zębów, większość ludzi nie będzie w stanie powiedzieć, że Ty lub Twoje dziecko nosi aparat Incognito.

Wybierz stomatologię dziecięcą w Kearny Mesa, która pozostała #1 praktyką stomatologiczną w rejonie San Diego County przez prawie 25 lat - The Super Dentists!

Dentysta w Kearny Mesa również dla rodziców

The Super Dentists leczy również nastolatków i rodziców, co jest wygodne dla mam i tatusiów, aby zaplanować swoje wizyty stomatologiczne w tym samym czasie, co ich dzieci lub dla The Super Dentists, aby zobaczyć całą rodzinę.

Nastolatki i rodzice mogą korzystać z relaksującej poczekalni VIP/VIT (Very Important Parent/Teen) oraz innych udogodnień dla dorosłych, takich jak latte z personalizowaną wiadomością, aromaterapia, fotele do masażu, kiosk z gazetami i bezpłatne WiFi.

Przyjdź do The Super Dentists i odkryj wysokiej jakości opiekę zdrowotną dla całej rodziny i zafunduj sobie, swojemu nastolatkowi lub dziecku opiekę dentystyczną, która jest tak niezwykła jak oni sami - odwiedź nasz gabinet w Kearny Mesa już dziś!

Wybierz The Super Dentists, a Twoje dziecko może otrzymać dziecięce zabiegi stomatologiczne, podczas gdy Ty otrzymasz wyjątkową opiekę stomatologiczną dla rodziców. Aby dowiedzieć się więcej o premierowym Kearny Mesa i Clairemont pediatrycznych ekspertów stomatologicznych, skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 1 (855) GO SUPER lub napisz do nas pod numer 1 (844) 765-1234. Lub odwiedź jedną z naszych innych lokalizacji w rejonie San Diego. Przemyśl tradycyjną opiekę stomatologiczną z The Super Dentists.

3 najważniejsze grupy wiekowe dzieci, które powinny odwiedzić dentystę

Czytaj dalej

Kiedy moje dzieci powinny mieć aparat ortodontyczny?

Przeczytaj teraz

Czy płyn do płukania ust pomaga na zapalenie dziąseł?

Przeczytaj teraz

Kearny Mesa Pediatric Dentist was last modified: Sierpień 4th, 2022 przez TinyFrog DC