loader
Blog

Super Dentyści oferują nową rezerwację online i usługi sms-owe

Naszym celem w The Super Dentists jest połączenie Ciebie i Twojej rodziny ze światowej klasy stomatologią dziecięcą, ortodoncją i usługami stomatologii rodzicielskiej. Jednak czasami harmonogramy rodzinne, spotkania i inne pilne sprawy przeszkadzają w ustalaniu terminów i komunikowaniu się z The Super Dentists.

Zdajemy sobie sprawę, jak gorączkowe może być koordynowanie pełnego zakresu potrzeb Twojej rodziny w zakresie stomatologii i opieki zdrowotnej nad jamą ustną. Ale dzięki naszej nowej funkcji rezerwacji online i usługom SMS, łatwiej niż kiedykolwiek uzyskać opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, której potrzebujesz Ty i Twoja rodzina!

Rezerwacja online - usprawnione umawianie wizyt

Dodaliśmy przycisk Zarezerwuj wizytę na górze każdej strony internetowej w serwisie The Super Dentists. Funkcja ta umożliwia szybkie umówienie się na wizytę w każdej z naszych sześciu lokalizacji w Eastlake, Chula Vista, Carmel Valley, Oceanside, Kearny Mesa i Escondido. Nasza platforma rezerwacji online (zwana LocalMed) jest dostępna zarówno w aplikacjach desktopowych, jak i mobilnych. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu na laptopie, czy na spacerze z dziećmi, możesz użyć swojego komputera lub telefonu, aby umówić się na wizytę u Super Dentystów - zawsze i wszędzie. Wypróbuj naszą usługę rezerwacji online już dziś!

Komunikacja nowej generacji: Odpowiedzialne wiadomości tekstowe od Super Dentystów

Wraz z rezerwacją online, mamy również przyjemność ogłosić Podium Messaging. Ta zaawansowana platforma wiadomości tekstowych pozwala klientom na bezpośrednią interakcję z pracownikami The Super Dentists. Nasz personel zapewnia szczegółowe, bezpośrednie odpowiedzi na wszystkie komunikaty pacjentów. Podobnie jak nasza rezerwacja online, ten system wiadomości tekstowych jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać do nas SMS pod numer 844-765-1234!

The Super Dentists niedawno odsłonił naszą przyjazną dla technologii platformę dla zapracowanych rodzin, takich jak Twoja! Ten dwupoziomowy zaawansowany system komunikacji oferuje wiele korzyści, w tym:

  • Dostępność 24/7. Nasza platforma planowania online pozwala umówić się na wizytę w regularnych godzinach pracy, poza godzinami pracy i o każdej porze - Twoje godziny!
  • Szybka, responsywna komunikacja. Wykorzystaj wygodę wiadomości tekstowych z ortodontą dzięki platformie Podium Messaging.
  • Oszczędność czasu. Super Dentyści wiedzą, jak to jest prowadzić rodzinę. Dzięki naszym dwóm nowym usługom jesteś w stanie zrobić więcej, w krótszym czasie! A co najlepsze, Ty i Twoja rodzina otrzymacie opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, której potrzebujecie, wtedy kiedy jej potrzebujecie!

Wypróbuj nasze nowe funkcje już dziś!

Odzyskaj kontrolę nad swoim zapracowanym harmonogramem. Już dziś zarezerwuj wizytę online lub zapisz się do naszej usługi tekstowej Podium Messaging. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych nowych usług, zadzwoń do nas pod numer 1 (855) GO SUPER lub wyślij wiadomość tekstową na numer 1 (844) 765 - 1234.

Dziękujemy za odwiedzenie strony The Super Dentists - czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę w naszych sześciu gabinetach w rejonie San Diego.

The Super Dentists Offer New Online Booking and Text Message Services was last modified: Luty 5th, 2020 przez Super Dentyści