loader
 • Strona główna
 • Blog
 • Czego należy się spodziewać podczas pierwszej wizyty u dentysty u dziecka
Blog

Czego należy się spodziewać podczas pierwszej wizyty u dentysty u dziecka

Podobnie jak pierwsze strzyżenie włosów, pierwsze pierwsza wizyta dziecka u dentysty to powód do ekscytacji, a dla wielu rodziców także do lekkiego niepokoju!

The Super Dentistsnajbardziej zaufana placówka w San Diego stomatologia dziecięcajest tutaj, aby pomóc odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących pierwsza wizyta u dentysty wizyty u dentysty, w tym:

 • Kiedy dziecko powinno odbyć swoją pierwszą wizytę u dentysty?
 • Czego należy się spodziewać podczas pierwszej wizycie dziecka u dentysty?
 • Jak najlepiej przygotować się do pierwszej wizyty dziecka u dentysty?
 • I wiele więcej

Pomogliśmy setkom rodzin przejść przez pierwszą wizytę dziecka u dentysty a nasi doskonale wyszkoleni eksperci w dziedzinie stomatologii dziecięcej są tu po to, aby złagodzić niepokój, zbudować zaufanie i pomóc w wyrobieniu pozytywnych nawyków w zakresie opieki stomatologicznej na całe życie.

Kiedy dziecko powinno odbyć pierwszą wizytę u dentysty?

Jednym z najczęstszych pytań, jakie otrzymujemy, jest: kiedy dziecko powinno mieć pierwszą wizytę u dentysty??

Jest to świetne pytanie, na które odpowiedź jest prosta. The Super Dentists zaleca, aby Pierwsza wizyta u dentysty u dzieckaPierwsza wizyta u dentysty u dziecka powinna odbyć się nie później niż w dniu jego pierwszych urodzin. Podczas tej wizyty omówimy ważne aspekty zdrowia zębów u dzieci, w tym takie zagadnienia jak ząbkowanie i ssanie kciuka, a także udzielimy pomocnych wskazówek dotyczących wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych i innych ważnych zachowań, na których należy się skupić.

Patrząc w przyszłość, należy również zabrać dziecko do dentysty w wieku 4 i 7 lat.. Jeśli zbyt długo zwlekasz z pierwszym dziecko z pierwszą wizytą u dentysty istniejące problemy mogą utrudniać nawyki stomatologiczne we wczesnym dzieciństwie, dlatego najlepiej szybko się nimi zająć, umawiając się na wizytę umówienie się na wizytę. Możesz również zadzwonić do nas pod numer 1 (855) GO SUPER.

Czego należy się spodziewać na pierwszej wizycie u dentysty u malucha

Zaplanowałeś pierwszą wizytę u dentysty wizytę u dentysty - co teraz? W miarę jak rośnie oczekiwanie, możesz się zastanawiać, "Co się robi na pierwszej wizycie u dentysty dla dziecka??"

Większość z Twoich pierwsza wizyta dziecka u dentysty jest prostym zadaniem polegającym na zbieraniu informacji. Jest to również nieformalne spotkanie stomatologa dziecięcego z dzieckiem. Wielu rodziców spodziewa się, że podczas pierwszej wizyty w gabinecie dentystycznym nastąpi gwałtowny wzrost aktywności stomatologicznej, po czym okazuje się, że nie ma powodów do obaw.

Oto, czego możesz się spodziewać podczas pierwszej wizycie dziecka u dentysty wizyta u dentysty:

 • Przyjazne wprowadzenie.
 • Krótkie badanie zębów dziecka. Nasz stomatolog dziecięcy oceni zęby, linię dziąseł i rozwój szczęki.
 • W przypadku dzieci, które ukończyły rok (lub zbliżają się do tego wieku), przeprowadza się krótkie czyszczenie zębów może być również przeprowadzone krótkie czyszczenie zębów.

Powszechne zabiegi mogą obejmować metody ograniczania ssania palca, sposoby właściwego postępowania w przypadku ząbkowania i inne zagadnienia związane z opieką stomatologiczną nad niemowlętami i dziećmi. Chociaż zabiegi te nie są wymagane u każdego pacjenta, mogą być zastosowane u Twojego dziecka.

Zaplanujemy również drugą wizytę u stomatologa Twojego dziecka.

Jak przygotować się do Pierwsza wizyta dziecka u dentysty?

Przed pierwszą wizytą u dentysty dziecko powinno być pozytywnie nastawione. Należy również zachęcać dziecko do szczotkowania zębów przed pierwszą wizytą, ponieważ daje mu to punkt odniesienia i pewne obycie przed tym wielkim dniem.

Rodzice mogą się przygotować w następujący sposób:

 • Przygotuj listę pytań. Pamiętaj - nie ma "złych" pytań, jeśli chodzi o pierwsza wizyta u dentysty wizyta u dentysty!
 • Zrób dziecku krótkie badanie wzrokowe - być może znajdziesz problem lub dwa, które wymagają uwagi.
 • Przeznacz na to dużo czasu. Weź pół dnia urlopu lub zrób wszystko, co musisz, aby zapewnić dziecku dużo czasu przed, w trakcie i po pierwszej wizycie u dentysty. pierwszą wizytą dziecka u dentysty aby odpowiedzieć na pytania, dodać otuchy itp.

Ustal rutynę stomatologiczną

Teraz, gdy już wiesz kiedy dziecko powinno odbyć swoją pierwszą wizytę u dentystyjak przygotować się do wizyty i co się dzieje w jej trakcie, nadszedł czas, aby rozszerzyć wiedzę zdobytą w gabinecie stomatologicznym na dom, a to oznacza ustanowienie trwałej, łatwej do przestrzegania rutyny opieki stomatologicznej dla Twojego dziecka.

Po pierwszej wizycie u dentysty Po pierwszej wizycie u dentysty upewnij się, że dziecko szczotkuje zęby co najmniej dwa razy dziennie (młodsze dzieci będą potrzebowały pomocy), a gdy wyrosną im zęby, zacznij także używać nici dentystycznej. The Super Dentists opublikował świetny artykuł na ten temat - sprawdź go już dziś. sprawdź go już dziś!

Jesteśmy tu dla Ciebie i całej Twojej rodziny, począwszy od pierwszej wizyty u dentysty i nie tylko! Już dziś zarezerwuj wizytę Już dziś zarezerwuj wizytę u Super Dentystów, a jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zbliżającej się wizyty lub innych kwestii, zadzwoń do nas pod numer 1 (855) GO SUPER. Możesz również wysłać nam wiadomość tekstową pod numer 1 (844) 765-1234.

Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, dlaczego 1 na 5 dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentysty!

Czego należy się spodziewać podczas pierwszej wizyty u dentysty u dziecka was last modified: Grudzień 29, 2021 by Zwiększ widoczność