loader
Blog

Carmel Valley Stomatolog dziecięcy

Zarezerwuj wizytę Zadzwoń do nas Tekst nas Kierunki

Odwiedź nasz gabinet Carmel Valley Stomatologia dziecięca, ortodoncja i stomatologia dla rodziców

11943 El Camino Real #200,
San Diego, CA 92130Kliknij,
aby zobaczyć dojazd

Pytanie dotyczące rozliczeń? Spóźniasz się?
Musisz zmienić termin? Rezerwacja ortopedycznej appt?
Planowanie leczenia?

WYŚLIJ SMS POD NUMER 1-844-765-1234

Nasi agenci SUPER z przyjemnością pomogą.

Nowe i istniejące Pediatric & Parent pacjentów kliknij tutaj, aby zaplanować rutynowe badania i czyszczenia online.


ph:
(858) 465-1060
email:

webcontact@thesuperdentists.com

Usługi oferowane przez naszych ortodontów z Carmel Valley i ekspertów w dziedzinie opieki stomatologicznej:

Stomatologia dziecięca, ortodoncja & Stomatologia dla rodziców

Godziny pracy biura Carmel Valley:

Poniedziałek | 8AM - 5PM
wtorek | 9 rano - 6 wieczorem
Środa | 8AM - 5PM
Czwartek | 8AM - 5PM
Piątek | 8AM - 5PMSobota | 7AM-2PM

Dla Państwa wygody:

 • Otwarte wcześnie, późno, soboty i większość świąt.
 • Położony kilka minut od 5 i 805 Freeways.
 • Duży BEZPŁATNY parking
 • Wirtualny check-in
 • Płatności bezgotówkowe
 • Automatyczne planowanie następnej wizyty
 • Samodzielne planowanie online
 • DARMOWE Wi-Fi (Network SuperGuests / PW: Welc0m3!) 0 oznacza zero
 • Niektóre z naszych udogodnień zostały tymczasowo wstrzymane na czas COVID. Zostaną one przywrócone, gdy tylko pozwolą na to wytyczne dotyczące zdrowia publicznego.

Quick Links:

Wirtualna strona odprawy
Wirtualny Super Lounge
Ubezpieczenia i płatności

Pytania:

Aby uzyskać szybszą odpowiedź, prosimy o TEKST pod numerem 1-844-765-1234.
Użyj webchat na stronie głównej.
Zaplanuj swoją następną wizytę.

Masz nagły wypadek stomatologiczny? Nasi ortodonci i dentyści z Carmel Valley w San Diego, CA są tutaj, aby pomóc!

W normalnych godzinach pracy, zadzwoń pod

numer

:
1-855-GO-SUPER (855) 467-8737.
Po godzinach, zadzwoń na nasz numer alarmowy i zostawić wiadomość z imieniem i nazwiskiem, numer zwrotny i wiadomość o problemie.
DENTYSTYKA PEDIATRYCZNA


: (619) 790-1023 lub (619) 790-1024ORTHODONTICS

:
(619)

432-0069DENTYSTYKA

PACJENTA

: (619) 432-0070
Zaktualizowana trasa CMV

Zarezerwuj wizytę Zarezerwuj wizytę Nasze nadchodzące wydarzenia Zobacz wirtualną wycieczkę

Zobacz zdjęcia

Dentysta dziecięcy w Carmel Valley

Carmel Valley Stomatologia dziecięca, ortodoncja i stomatologia dla rodziców: Kim są Super Dentyści?

Kim są Super Dentyści?

Jeśli chodzi o stomatologię dziecięcą w Carmel Valley, The Super Dentists jest bezkonkurencyjny. Nasz cel jest prosty: zapewnić doświadczenie stomatologiczne tak niezwykłe jak Twoje dziecko. Uważamy, że każde dziecko zasługuje na zwycięski uśmiech. Nasze przyjazne dzieciom obiekty i fantastyczny personel pomocniczy pomagają zapewnić, że każde dziecko, które wchodzi do naszego gabinetu Carmel Valley otrzymuje uwagę - i zabawę - na którą zasługuje.

Nasz zespół stomatologów dziecięcych jest zaangażowany w zdrowie jamy ustnej i dobre samopoczucie dzieci w całej Carmel Valley. Każdego dnia zapewniamy najbardziej zaawansowane zabiegi w zakresie zdrowia jamy ustnej dzieci, wraz z zabawnymi i edukacyjnymi usługami stomatologicznymi, które sprawiają, że dzieci są podekscytowane wizytą u dentysty. To dlatego jesteśmy uznawani za najlepszy gabinet stomatologii dziecięcej w Carmel Valley, i dlatego 1 na 5 dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentists!

Dlaczego powinienem wybrać Super Dentists dla Carmel Valley Ortodoncja i usługi stomatologiczne?

Wycieczka do dentysty może być stresująca i wyczerpująca dla każdego dorosłego - a co dopiero dla dzieci. Na szczęście, The Super Dentists w Carmel Valley jest gotowy, aby całkowicie zmienić Twoje i Twojego dziecka spojrzenie na dentystę. Nie jesteśmy jak większość gabinetów dentystycznych. Twoje dziecko może cieszyć się filmami, grami wideo, a nawet rzeczywistością rozszerzoną z postaciami z The Super Dentists, a wszystko to zaprojektowane tak, aby budować pozytywne skojarzenia z wizytą u dentysty.

Zaawansowana i delikatna opieka stomatologiczna, którą oferujemy Twoim dzieciom, jest również dostępna dla Ciebie. Ciesz się wygodą wizyty w tym samym czasie, co Twoje dziecko. Stworzyliśmy również salony VIT/VIP Very Important Teen/Very Important Parent) z dorosłymi udogodnieniami, które docenią rodzice, takimi jak aromaterapia, fotele do masażu i spersonalizowane latte, a nawet bezpłatna opieka nad dziećmi dla rodziców, wraz z naszym kioskiem i bezpłatnym Wi-Fi.

The Super Dentists sprawia, że wizyta u dentysty jest przyjemnym, satysfakcjonującym i przede wszystkim zabawnym doświadczeniem dla całej rodziny!

Nasze udogodnienia w biurze ortodontycznym i stomatologicznym Carmel Valley obejmują:

 • 24-godzinna pomoc w nagłych przypadkach - Niezależnie od tego, czy nagły wypadek stomatologiczny ma miejsce rano czy w nocy, jesteśmy gotowi zapewnić Twojemu dziecku pomoc stomatologiczną w każdej chwili. The Super Dentists w Carmel Valley jest dedykowany wszystkim naszym klientom z całodobowym wsparciem w nagłych wypadkach. Kiedy problemy stomatologiczne Twojej rodziny nie mogą czekać na następny dzień roboczy, możesz skontaktować się z nami natychmiast.
 • Bezpłatne dziecięce konsultacje ortodontyczne - Myślisz, że Twoje dziecko może potrzebować aparatuortodontycznego? Możesz umówić się na bezpłatne konsultacje ortodontyczne dla dzieci w dogodnym dla Ciebie terminie, a jeden z naszych przyjaznych, profesjonalnie wyszkolonych ortodontów spotka się z Tobą i Twoim dzieckiem, aby ocenić możliwości. Nasi dentyści dziecięcy i ortodonci z Carmel Valley zapewniają konsultacje jako badanie podstawowe w celu oceny proaktywnych strategii opieki. Podobnie jak nasze regularne usługi, konsultacje w The Super Dentists w Carmel Valley, San Diego są zaprojektowane tak, aby zoptymalizować komfort pacjenta, podczas gdy my zbieramy ważne informacje na temat opieki ortodontycznej Twojego dziecka.
 • Zabawa, interaktywne doświadczenie dla dzieci - Aplikacja Vivarra Dental tworzy zupełnie nową rzeczywistość - rzeczywistość rozszerzoną - dla naszych pacjentów. Po pobraniu aplikacji, możesz zeskanować kolorowe tarcze podłogowe w naszych gabinetach, a nasi superbohaterowie wyskoczą z mat w 3-D, aby opowiedzieć Ci o takich rzeczach jak ubytki, uszczelniacze, nasz Super Kids Club i wiele więcej! Nie znajdziesz rozszerzonej rzeczywistości w żadnym innym gabinecie stomatologicznym w San Diego, Południowej Kalifornii, a może w USA - ale będziesz w naszym gabinecie Carmel Valley!
 • E-mailowe przypomnienia o wizycie - Będziemy wysyłać e-maile i SMS-y przed wizytą. A jeśli trzeba przełożyć, możemy pomóc. Prowadzenie rodziny i utrzymanie się z harmonogramem dentysty może być gorączkowe - pozwól nam obsługiwać planowanie i przypomnienia dla Ciebie!
 • Wiele opcji finansowania - Oferujemy różne opcje finansowania, aby pomóc Ci zapewnić dziecku wsparcie stomatologiczne, którego potrzebuje, bez konieczności rozbijania budżetu. The Super Dentists w Carmel Valley oferuje elastyczne, przystępne opcje, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, której potrzebujesz - ponieważ każdy zasługuje na wspaniały uśmiech.
 • Super łatwe planowanie. Nasze centrum dentystyczne i ortodontyczne Carmel Valley sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek połączyć się ze swoim ulubionym stomatologiem dziecięcym. Czy jesteś w domu w Carmel Valley lub poza miastem, możesz zaplanować wizytę w dowolnym miejscu i czasie, dzięki naszemu pomocnemu narzędzie do planowania online. Nie musisz już martwić się o dzwonienie przed zamknięciem biura - po prostu zarezerwuj swoją następną wizytę na naszej stronie internetowej w dogodnym dla siebie czasie.

Carmel Valley Stomatologia dziecięca Fakty.

 • Otworzyliśmy w 2014 r.
 • Widzieliśmy ponad 17,500+ pacjentów

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czego powinieneś szukać w Carmel Valley Pediatric Dentist?

The Super Dentists jest preferowanym dentystą dziecięcym w Carmel Valley, CA, ponieważ jesteśmy rodzinnym biurem dentystycznym, które tworzy zabawne i angażujące doświadczenie stomatologiczne dla Twojego dziecka. Będą chciały wracać na rutynowe czyszczenie zębów i inne prace dentystyczne. Super Dentists w Carmel Valley jest znany z oferowania pacjentom najnowszej i największej technologii w stomatologii. Nasz personel jest przeszkolony do pracy z dziećmi w sposób, który sprawia, że czują się swobodnie i bawią się.

2. Jaki jest najlepszy wiek na wprowadzenie dzieci z Carmel Valley do stomatologii?

Amerykańska Akademia Stomatologii Dziecięcej (AAPD) zaleca, aby rodzice przyprowadzili swoje dziecko na wizytę do dentysty w pierwszym roku życia. Pierwsza wizyta jest najważniejsza, ponieważ podczas niej ustala się dobre nawyki dotyczące zdrowia jamy ustnej, rozwiązuje problemy związane z ząbkowaniem i ocenia pierwsze wyrastające zęby.

W Super Dentists w Carmel Valley, częścią naszej pracy jest edukowanie rodziców na temat właściwych sposobów dbania o dziąsła i zęby dziecka. Pierwsza wizyta stomatologiczna Twojego dziecka jest podstawą zdrowia zębów na całe życie. Przed pierwszą wizytą zachęcamy opiekunów do zapisania wszelkich ważnych pytań, jakie mają do stomatologa dziecięcego i śledzenia ich w sprawie kolejnej wizyty.

3. Dlaczego The Super Dentists jest najlepszym stomatologiem dziecięcym w Carmel Valley?

Jedno na pięć dzieci w San Diego County jest dzieckiem Super Dentists. W The Super Dentists, mamy naszą gwiezdną reputację w stomatologii dziecięcej po służbie społeczności San Diego przez 25 lat. Najnowsze technologie dentystyczne są oferowane przez Super Dentists of Carmel Valley, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy The Wand®, komputerowe znieczulenie, cyfrowe skanery jamy ustnej, zaawansowane panoramiczne zdjęcia rentgenowskie, najnowocześniejszą sterylizację sprzętu i personelu.

The Super Dentists rozumieją, że rodzice pracują wokół szkół i harmonogramów sportowych, aby dostać swoje dzieci w celu zobaczenia dentysty. Dlatego z dumą oferujemy wizyty we wczesnych godzinach porannych, późnych wieczorach i w większość sobót w biurze w Carmel Valley. Znajdujemy się kilka minut od autostrady 5 i 805 i oferujemy mnóstwo darmowych parkingów. Nasi pacjenci mogą dokonać Wirtualnej odprawy i Samodzielne planowanie online dla bezproblemowego procesu umawiania wizyt.

Jakie rodzaje zabiegów stomatologicznych zapewnia ortodonta i dentysta z Carmel Valley?

The Super Dentists of Carmel Valley oferuje szeroką opiekę stomatologiczną zarówno dla dzieci jak i rodziców. Chcemy, aby dzieci zrozumiały jak dbać o swoje zęby i korzystały z doskonałych uśmiechów przez wiele lat. Od ogólnego czyszczenia zębów do aparatów ortodontycznych, nasi ortodonci i dentyści z Carmel Valley są tutaj, aby służyć Tobie i Twojej rodzinie!

Nasze najnowocześniejsze technologie dla dzieci, młodzieży i dorosłych obejmują:

 • In-Ovation® - Dla pacjentów, którzy obawiają się wyglądu aparatu, oferujemy niewidoczny aparat In-Ovation, aby skorygować nadgryz, podgryz lub inne problemy. Dzięki In-Ovation nasi pacjenci mogą wyprostować swoje zęby za pomocą przezroczystych aparatów, których skuteczność została potwierdzona.
 • ClearAligners i Clear Aligners- Przezroczysty i wyjmowany aparat ortodontyczny, Clear Aligners pozostaje popularnym aparatem ortodontycznym zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dorosłych.
 • Incognito™ - Umieszczony na tylnej stronie zębów pacjenta ortodontycznego, większość ludzi nie będzie w stanie powiedzieć, że Ty lub Twoje dziecko nosi aparat Incognito.
 • AcceleDent® - Dzięki naszemu zaawansowanemu leczeniu ortodontycznemu, AcceleDent, Ty lub Twoje dziecko możecie skrócić czas noszenia aparatu nawet o 50 procent.

Odwiedź naszych ortodontów i dentystów w Carmel Valley w celu założenia aparatu, oczyszczenia zębów i nie tylko: Zatrzymaj się w The Super Dentists już dziś

Super Dentists jest istotną częścią społeczności Carmel Valley. I jako jedyny w swoim rodzaju gabinet stomatologii dziecięcej, ortodontyczny i stomatologii rodziców Carmel Valley, zrobimy wszystko, aby zapewnić doświadczenie, które jest tak niezwykłe jak Twoje dziecko!

Nasz gabinet ortodontyczny i stomatologiczny w Carmel Valley wspiera społeczność Carmel Valley poprzez bezpłatne prezentacje edukacji stomatologicznej w lokalnych szkołach, wraz ze zniżkami dla wojska i innymi oszczędnościami.

Plus, twój #1 Carmel Valley ortodonta i dentysta w, San Diego właśnie zwiększył czynnik wygody na swoją korzyść. Nasz online funkcja rezerwacji dentystycznych i usprawnione systemy przesyłania wiadomości zapewniają jeszcze więcej sposobów na połączenie z najlepszymi dentystami i ortodontami w południowej Kalifornii. Czy potrzebujesz 24/7 wygodnego planowania do responsywnych wiadomości tekstowych od personelu w The Super Dentists w Carmel Valley, mamy cię pokryte!

Zarezerwuj następną wizytę z premier Carmel Valley dentystycznych w San Diego, CA dziś i przenieść jeden krok bliżej, aby pomóc dziecku cieszyć się wspaniały uśmiech. Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach stomatologicznych dla dzieci w Carmel Valley, zadzwoń do The Super Dentists Carmel Valley ortodoncji i biura stomatologicznego na 1 (855) GO SUPER lub napisz do nas na 1 (844) 765-1234. Jeśli Twój tekst zostanie odebrany po godzinach pracy, zostanie on odesłany następnego dnia roboczego.

Dzięki za odwiedzenie The Super Dentists w Carmel Valley, nasi dentyści i ortodonci czekają na Ciebie wkrótce!

3 najważniejsze grupy wiekowe, w których dzieci powinny odwiedzać dentystę

Przeczytaj teraz

Kiedy moje dzieci powinny założyć aparat ortodontyczny?

Przeczytaj teraz

Czy płyn do płukania ust pomaga na zapalenie dziąseł?

Przeczytaj teraz

Carmel Valley Pediatric Dentist was last modified: Sierpień 4th, 2022 przez TinyFrog DC