loader
Blog

Aparat ortodontyczny Incognito™

Nikt nigdy nie zauważy, że nosisz aparat ortodontyczny, ponieważ aparat Incognito jest ukryty na tylnej stronie Twoich zębów. Nazywany "aparatem lingwalnym", ponieważ znajduje się po stronie języka, ukryty aparat Incognito jest w 100% dostosowany do każdego zęba z osobna, aby dopasować się do konturów Twoich zębów, zapewniając komfort i wydajność. Ponieważ każdy ząb jest indywidualnie dopasowywany za pomocą aparatu Incognito, możesz zdecydować się na wyprostowanie wszystkich swoich zębów lub tylko tych sześciu przednich, które są najbardziej widoczne.

Ukryty aparat Incognito jest naprawdę niewidocznym aparatem ortodontycznym, więc możesz uśmiechać się pewnie przez cały czas leczenia. Kolejną zaletą ukrytego aparatu Incognito jest to, że zawsze masz go na sobie, więc nie musisz go zdejmować do czyszczenia i pamiętać o jego ponownym założeniu. Ciągłe noszenie aparatu sprawia również, że czas leczenia jest krótszy w przypadku ukrytego aparatu Incognito.

Zalety aparatu Incognito obejmują:

  • Całkowicie estetyczny (nikt nigdy nie zauważy, że nosisz aparat ortodontyczny)
  • Minimalny dyskomfort i zakłócenia mowy
  • Indywidualne dopasowanie dla uzyskania optymalnych rezultatów w sposób ciągły
  • Druty nie wymagają regulacji
  • Nic nie jest umieszczane na przedniej części zębów, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o widoczne przebarwienia.

Nigdy nie będziesz czuł się skrępowany podczas prostowania zębów za pomocą aparatu Incognito. Uśmiechaj się do zdjęć przy specjalnych okazjach, nosząc swój niewidoczny aparat, ponieważ nikt nigdy nie dowie się, że za Twoimi zębami znajduje się aparat. Zapytaj The Super Dentists

o tę ekscytującą technologię aparatów ortodontycznych, aby sprawdzić, czy aparat Incognito jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Incognito™ Braces was last modified: Kwiecień 13th, 2018 by tinyfrogsupport