loader
Blog

Akredytacje i nagrody

The Super Dentists są częścią większej społeczności San Diego od 24 lat, tworząc super uśmiechy dla dziesiątek tysięcy rodzin! Nasza innowacyjna, skoncentrowana na dziecku praktyka stomatologii dziecięcej, niezwykłe doświadczenie pacjenta oraz pasja i zaangażowanie we wspieranie społeczności, którym służymy, znajdują odzwierciedlenie w otrzymanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach.

The Super Dentists pragnie podziękować wszystkim naszym pacjentom, grupom obywatelskim, partnerom non-profit i organizacjom informacyjnym za uznanie, jakim nas obdarzono na przestrzeni lat.

Nagroda LocalBest 2020 dla najlepszego stomatologa

Dziękujemy LocalBest za głosowanie na The Super Dentists jako zwycięzcę Top 5 LocalBest przez trzy lata z rzędu!!! Chcielibyśmy podziękować naszym niesamowitym pacjentom za głosowanie na nas, jak również naszej Super Załodze i Lekarzom!

Ludzie kochają nas na Yelp 2017, 2018 & 2019

Super Dentyści zostali wybrani do upragnionej nagrody "People Love us on Yelp" za rok 2017, 2018 i 2019 ! Bardzo dziękujemy naszym wiernym Super Fanom, którzy poświęcają czas na recenzowanie swoich wizyt, udostępnianie zdjęć i meldowanie się online.

Partnerstwo w Edukacji 2019- Del Mar Union School District

The Super Dentists z dumą współpracuje z Del Mar Union School District, aby edukować lokalne rodziny na temat znaczenia dobrego zdrowia jamy ustnej i pomóc im w przestrzeganiu prawa CA wymagającego dowodu egzaminu stomatologicznego przed rozpoczęciem szkoły.

do wsparcia "The Super Dentists jest tylko szóstym podmiotem korporacyjnym, z którym powiat wybrał oficjalnego partnera, ze względu na ich wieloletnie zaangażowanie w San Diego", powiedział Jason Romero, asystent kuratora, Del Mar Union School District.

Best of North Coast 2015, 2019

Każdego roku czytelnicy Del Mar Times, Carmel Valley Times i Rancho Santa Fe Times głosują na swoje ulubione miejsca, ludzi i firmy z Północnego Wybrzeża w różnych kategoriach. The Super Dentists został wyróżniony jako Najlepszy Pediatria i Ortodoncja w North County.

Najlepszy wybór czytelników 2016

Czytelnicy z San Diego głosują na swoje ulubione miejsce, ludzi i biznesy w różnych kategoriach. Czytelnicy uznali The Super Dentists w naszej kategorii.

Best of Readers Choice 2015

Czytelnicy z San Diego głosują na swoje ulubione miejsce, ludzi i biznesy w różnych kategoriach. Czytelnicy uznali The Super Dentists w naszej kategorii.

San Diego's Best Union Tribune-Readers Poll 2015

San Diegans podzielić swoje "najlepsze" picks w corocznym San Diego's Best Union Tribune Readers Poll The Super Dentists zostały uznane za najlepsze praktyki pediatryczne i ortodoncji w San Diego.

San Diego - Best of Family Fun 2015

SDFM jest jednym z najlepszych zasobów rodzicielskich w hrabstwie San Diego od 1982 roku. Rodzice z San Diego co roku głosują, aby nominować Best of Family Fun. Super Dentyści byli dumni, że zostali uznani za najlepszych z Family Fun Dental Practice of San Diego.

Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej

American Academy of Pediatric Dentistry (AAPD) jest uznanym autorytetem w dziedzinie zdrowia jamy ustnej dzieci. AAPD jest profesjonalnym stowarzyszeniem członkowskim typu not-for-profit reprezentującym specjalność stomatologii dziecięcej. Super Dentyści są jednymi z jej członków, którzy zapewniają wysokiej jakości podstawową opiekę stomatologiczną oraz kompleksowe leczenie specjalistyczne niemowląt, dzieci, młodzieży i osób indywidualnych.

Członek - Amerykańskie Stowarzyszenie Ortodontów

Amerykańskie Stowarzyszenie Ortodontów (AAO) jest najstarszą i największą na świecie organizacją zrzeszającą specjalistów stomatologów. Super Dentists jest jednym z 18 000 jej członków w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i za granicą.

Partner - Live Well San Diego

Od grudnia 2017 roku The Super Dentists jest partnerem Live Well San Diego. Mantra organizacji , jaką jest Building Better Health, Living Safely and Thriving

doskonale pokrywa się z podstawowym zaangażowaniem The Super Dentists na rzecz pacjentów w całym regionie.

San Diego Moms Blog Approved

Czy są jakieś twardsze, bardziej szczery krytycy tam niż San Diego mam? Nie sądzimy, że tak. Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy poparcie jednego z czołowych rzeczników rodziców z San Diego, San Diego Moms Blog (SDMB). Super szczoteczka do zębów firmy The Super Dentists znalazła się na oficjalnej liście zatwierdzonych przez SDMB. Dziękujemy właścicielce SDMB Niki Jones i całemu zespołowi SD Moms Blog za ten zaszczyt!

Elitarny dostawca Invisalign

The Super Dentists zostali uznani za jedną z elitarnych praktyk stomatologicznych w zakresie tworzenia pięknych uśmiechów za pomocą aparatów Invisalign. Tylko dwa procent ortodontów na świecie są uznawane za elitarnych dostawców Invisalign. Pacjenci Invisalign San Diego mają dostęp do elitarnych gabinetów Invisalign we wszystkich lokalizacjach The Super Dentists: Carmel Valley, Chula Vista, Eastlake, Escondido, Kearny Mesa i Oceanside.

Akredytacje i nagrody was last modified: Sierpień 10th, 2020 by TinyFrog DC