loader
Blog

Co to jest stomatolog rodzinny? I czym różnią się Super Dentyści?

Czy chodzisz do dentysty rodzinnego? Czy w ogóle jesteś pewien, co to jest dentysta rodzinny?

Są to dwa zasadnicze pytania dotyczące ogólnego stanu zdrowia zębów Twojej rodziny. Ponieważ związek między zdrowiem zębów i dziąseł jest bezpośrednio związany z Twoim samopoczuciem fizycznym, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie Twoja rodzina jest leczona i kto ją leczy. Warto wiedzieć, jakie usługi i procedury oferuje dentysta rodzinny - i czym różni się od innych dentystów.

The Super Dentists, największa w San Diego, najbardziej zaufana i najwyżej nagradzana stomatologia dziecięca, stomatologia rodzicielska i ortodoncja Practice, jest czasami określana jako stomatologia rodzinna. Chociaż oferujemy wiele z tych samych usług jako dentysta rodzinny, wykraczamy daleko poza tradycyjną rodzinną opiekę zdrowotną jamy ustnej, zapewniając szeroki zakres usług dla całej rodziny, od maluchów i dzieci i nastolatków do rodziców.

Przeanalizujmy niektóre z typowych usług, które otrzymasz w rodzinnej praktyce dentystycznej, wraz z wszystkimi "dodatkami" dostępnymi w The Super Dentists.

Czego można się spodziewać u dentysty rodzinnego

Dentysta rodzinny oferuje ogólną opiekę stomatologiczną dla pacjentów w każdym wieku. Usługi te obejmują:

 • Czyszczenie zębów
 • Kanały korzeniowe
 • Procedury wybielania
 • Wypełnienia
 • Protezy zębowe
 • Mosty, nakładki i korony
 • Opieka ortodontyczna (niektórzy dentyści rodzinni oferują ją, ale nie wszyscy)
 • Inne ogólne prace stomatologiczne

Super Dentists chętnie przyjmie całą Twoją rodzinę. Ale nie jesteśmy rodzinnym dentystą w tradycyjnym sensie. Oczywiście, zapewniamy tę samą przyjazną dla pacjenta opiekę, ale na tym podobieństwa się kończą. The Super Dentists jest niepodobny do wszystkiego, czego Twoja rodzina doświadczyła w dziedzinie stomatologii i opieki ortodontycznej. Czym więc The Super Dentists różni się od gabinetów stomatologii rodzinnej?

 • Wciągające środowisko. Od naszej aplikacja do wirtualnej rzeczywistości do naszych zwalczające ubytki szczoteczki do zębówThe Super Dentists stara się stale wymyślać i przekształcać doświadczenia stomatologiczne. Jeśli myślisz, że pójście do dentysty oznacza nudną poczekalnię i grający Muzak, The Super Dentists odwróci to postrzeganie do góry nogami dzięki połączeniu zabawnego, kolorowego interaktywnego salonu dla dzieci z grami, filmami i kostiumami, w połączeniu z najwyższej jakości opieką dentystyczną przy użyciu najnowocześniejszej technologii!
 • Kompleksowe zasoby. W przeciwieństwie do innych praktyk stomatologii rodzinnej, które mogą obejmować podstawy, kiedy odwiedzasz stronę internetową The Super Dentists, znajdziesz informacyjny blog, pełny łupek zasobów edukacyjnych, ostatnie historie wiadomości, listę wydarzeń, które sponsorujemy i uczestniczymy w i wiele więcej. Uważamy, że pacjenci zasługują na najlepsze zasoby, aby podejmować najlepsze decyzje dotyczące ich zdrowia jamy ustnej. Nasza strona internetowa odzwierciedla stale poszerzającą się zawartość - to tylko jeden z kolejnych sposobów, w jaki różnimy się od rodzinnych dentystów!
 • Pełen zakres usług. The Super Dentists idzie na całość (i dalej), aby zapewnić Twojej rodzinie najnowsze zabiegi aby osiągnąć super uśmiechy. Oferujemy wszystko od aparatów AADvance Braces™ do Invisalign® do technik wybielania zębów i wiele więcej.
 • Kompletna opieka ortodontyczna. Od najbardziej zaawansowanych aparatów ortodontycznych i menu innowacyjnych opcji wyrównania zębów, The Super Dentists oferuje najbardziej kompleksową opiekę ortodontyczną dostępne w San Diego, prowadzone przez naszych uznanych ortodontów i personel pomocniczy.

Zatrzymaj się w The Super Dentists, aby skorzystać z usług stomatologicznych i ortodontycznych "ponad wszystko".

The Super Dentists jest zobowiązana do zapewnienia najlepszej opieki stomatologicznej i ortodontycznej w większym regionie San Diego. Z pięciu biur obszaru (wkrótce będzie sześć!), w pełni akredytowany personel, najnowocześniejsze zabiegi i zrozumienie, jak najlepiej służyć dzieci i dorosłych w każdym wieku, jesteśmy tutaj dla Ciebie i Twojej całej rodziny.

Jeśli Twoja rodzinna stomatologia pozostawiła Cię w potrzebie, lub jeśli jesteś gotowy, aby doświadczyć zabawnych, pełnych usług stomatologicznych, których nie można uzyskać nigdzie indziej w południowej Kalifornii, odwiedź The Super Dentists dzisiaj. Nasz wielokrotnie nagradzana praktyka stomatologiczna koncentruje się na pełnej, kompleksowej opiece.

Przyjdź i zobacz dlaczego jedno na pięć dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentists! Nasza filozofia jest prosta i bezpośrednia: każde dziecko zasługuje na uśmiech, który odzwierciedla ich unikalny charakter i osobowość. W tym celu wymyśliliśmy i przekształciliśmy doświadczenie stomatologiczne w sposób, który jest zabawny, informacyjny i zabawny dla każdego pacjenta. Tworzymy wizyty stomatologiczne, które są tak niezwykłe jak Twoje dziecko.

Zaplanuj wizytę już dziślub zadzwoń pod numer 1 (855) GO SUPER. Dla większej wygody możesz również wysłać sms-a do naszych konsultantów stomatologicznych bezpośrednio pod numer 1 (844) 765-1234. Czekamy na Ciebie już wkrótce.

Co to jest stomatolog rodzinny? I czym różnią się Super Dentyści? was last modified: Grudzień 3rd, 2019 przez. The Super Dentists